Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

760: Yok Edilmiş Başkent! Kıvırcık Şapka Tayfası Gelir!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    24
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başlık: "Yok Edilmiş Başkent! Kıvırcık Şapka Tayfası Gelir!"
Manga: 810 (Geri Kalan)
Bölüm Yönetmeni: Tetsuya Endō
Animasyon Yönetmeni: Shigefumi Shingaki
Yayın Saati: 09:30 JP / 03:30 TR

İndir:

720p Raw
720p HorribleSubs
1080p HorribleSubs

Caps

Gelecek Bölüm

One Piece 761: Zaman Tükeniyor! Tayfa ile Mink Kabilesi Arasındaki Bağ!

İstatistik:

3-9 Ekim TV Anime Reytingleri

AnimeKanalTarihYayın SaatiSüreReyting

[tr1][td]Sazae-san[/td][td]Fuji TV[/td][td]9 Ekim[/td][td]18:30[/td][td]30 dk.[/td][th]12.3[/th][/tr1]
[tr2][td]Chibi Maruko-chan[/td][td]Fuji TV[/td][td]9 Ekim[/td][td]18:00[/td][td]30 dk.[/td][th]8.8[/th][/tr2]
[tr1][td]One Piece[/td][td]Fuji TV[/td][td]9 Ekim[/td][td]09:30[/td][td]30 dk.[/td][th]6.9[/th][/tr1]
[tr2][td]Detective Conan[/td][td]NTV[/td][td]8 Ekim[/td][td]18:00[/td][td]30 dk.[/td][th]6.5[/th][/tr2]
[tr1][td]Dragon Ball Super[/td][td]Fuji TV[/td][td]9 Ekim[/td][td]09:00[/td][td]30 dk.[/td][th]6.0[/th][/tr1]
[tr2][td]Time Bokan 24[/td][td]NTV[/td][td]8 Ekim[/td][td]17:30[/td][td]30 dk.[/td][th]4.5[/th][/tr2]
[tr1][td]Pokémon XY & Z[/td][td]TV Tokyo[/td][td]6 Ekim[/td][td]18:55[/td][td]30 dk.[/td][th]3.6[/th][/tr1]
[tr2][td]Yo-kai Watch[/td][td]TV Tokyo[/td][td]7 Ekim[/td][td]18:25[/td][td]30 dk.[/td][th]3.5[/th][/tr2]
[tr1][td]March comes in like a lion [/td][td]NHK[/td][td]8 Ekim[/td][td]23:00[/td][td]25 dk.[/td][th]3.3[/th][/tr1]
[tr2][td]Mahō Tsukai Precure[/td][td]TV Asahi[/td][td]9 Ekim[/td][td]08:30[/td][td]30 dk.[/td][th]2.9[/th][/tr2]

Neko ne guzel dovuyor ole Jacki :D

Brook,kuzandan daha iyi buz yapiyormus la.

Sonuc olarak kedi ile kopegin nasil
hayvan oldugunu bir kez daha anladik.
12 saat Jackle dovustuler.

Jack Marco'daki ağırlığı hissettiremiyor. İkisi de Yonkou sağ kolu ama çok farklı. Mamut meyvesi o kadar harika değil bence.

Hala kesik kol, bacak çizmeye korkuyorlar be. 2 bölüm önce kan çizmekten çekinmiyorlardı. İnsan azcık kan ekler la o ne öyle epikliği sarsılmış resmen.

MDL_Roronoa

Brook'u "chopper nami usopp" lu korkak team'den alıyorum hayırlı olsun.

Brook artık rakip gördüğünde kavgaya girmekten çekinmeyen, big mom adası görüldüğünde eli kılıcına giden, buz elementini ustaca kullanabilen, iş bitirici 1 adam oldu. HAYIRLI UĞURLU OLSUN YİĞİDİM.

Üye silindi 2781

Minkler cidden iyi savaştı,beş gündür savaşmaları üzerine adaya gaz yaymaları çok saçmaydı.Jack 1 milyar belisin kaido'nun adamısın az yüreğin olsaydıda haki ile ölümüne kapışırdın.Bakmayın Minklerin dükleride fazlasıyla güçlüymüş.Ayrıca Jack gibi bir karakter kolay kolay ölebileceğini ben sanmıyorum,Doflamingoyu kurtarmaya gittiğinde Fujitora,Sengoku,Tsuru gibi karakterler çıkıcak tamam ama yinede Kaido'nun adamı ve 1 milyar beli çok zor bir ihtimal denizcilerin burada yine gazateyi yalanlarla donalttığını düşünüyorum.İncelemeye buradan bakmak isterseniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık