Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 746: Yıldızlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ahahaha ulan Luffy, bu karakteri bu yüzden seviyorum. İsteyen çakma desin, kişiliği oldukça özgün bana göre.
Usopp'a 500 milyon vermesi de iyiymiş bu arada.
Yıldızlar olarak dağıtım adil olmuş, Kaptanlar ve eski Kral 3, Zoro ve Kyros 2.
Diyecek pek fazla da bir şey yok, güzel bir bölümdü, haftaya bölüm çıksın yeter.

Bölümde bug var hacı. Dof, law ve luffy'nin başına koyduğu ödül 300m ama adamlar zaten bu karakterleri yakalayıp amirale teslim alsalar alacakları ödül 400m :D.

Oyuncaklar pislik çıktı rıza baba demek istedim bölümü okurken. Neredeyse hepsi 2 bölüm önce tanrı dedikleri adamın peşine god slayer olmaya gittiler :D. Halk, 10 yıl önce o gecede neler olduğunu anlamış oldu. Bu arada herşey iyi hoş da telefon görüşmeleri neden yapılamıyor acaba onu anlayamadım ben.

Bu arada Bastille açık açık doflamingo'yu yenemeyiz mi dedi yoksa demek istediği adam lord ona dokunamayız şu ittifak ile ilgilenelim mi demek istedi?

Edit: Barto'dan kölen yap beni güzel geldi gerçektende. Şu barto'lu sayfalara hastayım yaa. Kyaaa barto-sama diye çığlık atıcam evde okurken artık :D.

Boşuna Luffy demiyorum. :D

Law bilerek mi söylüyor emin değilim ama sanki Luffy'e Dof'u öldüremezsin diyor. Ben buradan ne anlamalıyım şimdi. Bir de issho karışmaz demiştik ve öyle de oldu.

Ayrıca usopp iyi işler yaptı tamam ama arc sonu ödülü sanjiden yüksek olursa söverim Oda'ya. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık