Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

746: En Büyüklerin Rekabeti - Yeni Dünya'nın Öfkeli Canavarları! [Dressrosa Ark Final]

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    45
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O beğenmediğin Fujiye ahlar vahlar edip bana yardım etmedi diye ağladı Dof bu bölümde biliyorsun değil mi? Tsurunun Dofa dediği gibi acınacak laflar etmek, eğer demek faydasız. Tek gerçek Luffy'nin galip olarak yoluna devam etmesi ve Dofun İD'da elleri kelepçeli olarak yatması olacak.
Yarın öbür gün Luffy yine İD basarsa belki acır çıkarır işte.
Fuji nin en yaptığı belliymiş gibi bir de şunu savunmayın allasen ...

Doflamingo'nun gözünde Sakazuki>all
Evet animatörleri tebrik ediyorum doğru yere parmak bastılar.

Fuji'den sonra gelenler kalıntıları toplamya geliyor tam 3 gün sonra :D Doflamingo zaten paketlenmiş. Koca ülke harap oldu diye müfettiş göndermişler ki daha önce bağlantıları olduğu için Sengoku ve Tsuru'nun gelmesi yerinde bir seçim oluyor. Doflamingo'nun filosu bile şöyle böyjklahdaskdjd

Ne yaptığı belli zaten.
@gyjbsch Tsuruyu dinle sana yol göstersin. İyi dayak yedi yenildi ve bütün sistemi alt üst oldu. Fuji bana yardım etmedi diye ağladığı bölümde deme bari şunları.
İlk Mingo ile birlik ol Law ile vs yap senin Schi yetkilerini aliyorum de daha sonra Luffy lere meydan oku saraya gidince ben Schiliği kaldıracağım de Mingo ile tartış. Daha sonra o kadar olay olurken sen kenarda otur. Kafesin dışından meteor indirmeye çalış. Sivil halk de sonra git kafes it daha sonra Luffy nin peşine düşme sonra Akainu ya kafa tut sonra git yakalamaya çalış daha sonra tekrar duygusal mod on ? Evet ne yaptığı belli cidden...

Senbonzakura

Filler bölümlerde Oyabin gelse de az gülsek :D 2 yıl aradan sonra :oleyo2:

İlk Mingo ile birlik ol Law ile vs yap senin Schi yetkilerini aliyorum de daha sonra Luffy lere meydan oku saraya gidince ben Schiliği kaldıracağım de Mingo ile tartış. Daha sonra o kadar olay olurken sen kenarda otur. Kafesin dışından meteor indirmeye çalış. Sivil halk de sonra git kafes it daha sonra Luffy nin peşine düşme sonra Akainu ya kafa tut sonra git yakalamaya çalış daha sonra tekrar duygusal mod on ? Evet ne yaptığı belli cidden...
Fuji'nin ne yaptığını kendi biliyor mu ki biz bilelim. Kendini boşa yormuşsun. Dofy'den korktuğu için mecbur anlaştı sonra sırtından vurdu işte. Gözünü o kadar shichi nefreti bürümüş ki, sivil falan hikaye kalıyor.

Fuji'nin ne yaptığını kendi biliyor mu ki biz bilelim. Kendini boşa yormuşsun. Dofy'den korktuğu için mecbur anlaştı sonra sırtından vurdu işte. Gözünü o kadar shichi nefreti bürümüş ki, sivil falan hikaye kalıyor.
Oda bu karakteri dengesiz yapmış bu kadar dengesiz ne yaptığı belli değil yani bunu anlamayacak ne var ben de onu anlamadım. ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık