Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

745: Oğul Kadehleri! Hasır Şapka Filosu Kurulur!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    42
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dof'u eğer İd'de görürsek istediğini söylersin, yakında gerçeği görürüz. Çok yanılacaksınız hemde çok.
Gördüğümüz zaman bahanen ne olacak çok merak ediyorum yine sallarsın bir şeyler.
Zaten o gerizekalı tayfa ile bir şey yapamazdı. Kendi gibilerini toplamış. Sen yapay meyve yapıyorsun tayfanda ki adamların meyvesine bak. :D
Aklıma geldikçe gülüyorum ya :D

Gördüğümüz zaman bahanen ne olacak çok merak ediyorum yine sallarsın bir şeyler.
Zaten o gerizekalı tayfa ile bir şey yapamazdı. Kendi gibilerini toplamış. Sen yapay meyve yapıyorsun tayfanda ki adamların meyvesine bak. :D
Aklıma geldikçe gülüyorum ya :D
Vefa nedir bilir misin kardeş? Vefa küçükken Dof'a kol kanat geren insanları bir köşeye atmamaktır. Jora'nın hayatı için Law'a izin vermektir. Öz kardeşinin kafasına sıkmaktır vefa. Genç efendisi için kendini öldürebilmektir. Dofy vefalı diye suçlu haklısın.:/

Vefa nedir bilir misin kardeş? Vefa küçükken Dof'a kol kanat geren insanları bir köşeye atmamaktır. Jora'nın hayatı için Law'a izin vermektir. Öz kardeşinin kafasına sıkmaktır vefa. Genç efendisi için kendini öldürebilmektir. Dofy vefalı diye suçlu haklısın.:/
Biri bunu buradan alsın ne dediğini bilmiyor bu :D
Kafan yerinde mi la senin ne zamandır kardeşe sıkmak vefa olmuş?
Dof böyle ileri zekalıları almış yanına. La tayfa da ki adamların güçlerine bak bayrak meyvesi,yapışkan sümük gibi birşey,Ağırlık falan filan la bunlar ne sen meyve üretiyorsun dizsene tayfayı söyle Zoan veya farklı meyvelerle. Eline mera mera gibi bir meyve bile geçiyor. Kim bilir daha ne meyveler geçti. Örn olarak Momo'nun ejderha senin tayfada ki adamların meyvelere bak :(
O Dof için ölen gerizekalılara da ayrı bir parantez açmak lazım ama neyse.

Biri bunu buradan alsın ne dediğini bilmiyor bu :D
Kafan yerinde mi la senin ne zamandır kardeşe sıkmak vefa olmuş?
Dof böyle ileri zekalıları almış yanına. La tayfa da ki adamların güçlerine bak bayrak meyvesi,yapışkan sümük gibi birşey,Ağırlık falan filan la bunlar ne sen meyve üretiyorsun dizsene tayfayı söyle Zoan veya farklı meyvelerle. Eline mera mera gibi bir meyve bile geçiyor. Kim bilir daha ne meyveler geçti. Örn olarak Momo'nun ejderha senin tayfada ki adamların meyvelere bak :(
O Dof için ölen gerizekalılara da ayrı bir parantez açmak lazım ama neyse.
Luffy için Zoro kafasını sununca geri zekalı oldu değil mi? Fedakarlığın adı ne zaman bu oldu, Croco için kimse böyle şeyler yapmadığından bilmemen normal. Rosa'ya baştan bak istersen, Trebol falan Dofy daha çocukken vardı, bu adamlar o meyveleri zamanında yemiş.:(

Hain kardeşini affetmesi mi gerekiyordu, ihanetin tek bir cezası vardır, Dofy gerekeni yaptı. O benim kardeşim deyip bıraksaydı, bir daha saygı görmezdi.:/ Çocuk masalı mı bu? :/

Sen bilmeye devam et kardeş.:/

Luffy için Zoro kafasını sununca geri zekalı oldu değil mi? Fedakarlığın adı ne zaman bu oldu, Croco için kimse böyle şeyler yapmadığından bilmemen normal. Rosa'ya baştan bak istersen, Trebol falan Dofy daha çocukken vardı, bu adamlar o meyveleri zamanında yemiş.:(

Hain kardeşini affetmesi mi gerekiyordu, ihanetin tek bir cezası vardır, Dofy gerekeni yaptı. O benim kardeşim deyip bıraksaydı, bir daha saygı görmezdi.:/ Çocuk masalı mı bu? :/

Sen bilmeye devam et kardeş.:/
Yaptığın kişiye göre değişir. Luffy aynısını Zoro için yapar fakat Dof yapmaz feda eder arada ki farkı anlayıp gelmen lazım ilk önce :)
Trebol'ün meyvesi zamanında yenmiş olabilir ama çoğu genç ve çocuktu, diğerlerinin o zaman yeyip yemedikleri belli değil. Hatta Sai'nin yanında ki silah kız ve Helikopter trzı adamın meyvesi yok mesela o zaman aynı şekilde. Vıse' de yememiş gibi duruyor. Ek olarak Pica daha genç ve çocuk o zamanlar meyve yemiş olması bana pek mantıklı gelmiyor. Yani çoğu Dof'dan sonra yemiş gibi.

Hain'lik bakış açısına göre değişik. Rosinante'ye göre de Hain Dof idi. Babasını öldürdü ama Rosi sıkmadı adamlık buradadır kardeşine suçlu oluğu halde sıkmıyor Dof ise sanki hiç tanımıyormuş gibi öldürebiliyor.
Asıl sen Dof tutuculuğuna devam et. İD' de gazete okurken görünce o zaman konuşalım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık