Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

744: Kaçış Yok! Amiral Fujitora'nın Acımasız Takibi!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    44
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sadece oda degil shanks marineford savasini tek basina bitirdi butun deniz donanmasi ve schibukailere posta koydu ve adama hicbisey yapmadilar bu durumda bu denizciler icin daha utanc verici bi durum bence
Sen denizcilerin utancına mı takıldın? Ben Fuji'nin adaletini kabul etmiyorum, ortada bir sürü yanlış var evet ama sivil masum diyen denizci amirali Fuji işleri Luffy'ye bırakıyor peki ama neden? Kafes yüzünden bir sürü masum öldü, gidip Dof'un karşısına geçip indirmiyor.

Sen denizcilerin utancına mı takıldın? Ben Fuji'nin adaletini kabul etmiyorum, ortada bir sürü yanlış var evet ama sivil masum diyen denizci amirali Fuji işleri Luffy'ye bırakıyor peki ama neden? Kafes yüzünden bir sürü masum öldü, gidip Dof'un karşısına geçip indirmiyor.
Schibukai denizcilerin denizcilerde dunya hukumetinin catisi altinda o yuzden bisey yapamio dofa e marinefordda hancock denizcilere saldirdi luffy icin ama kimse hancocka birsey dedi mi?

Schibukai denizcilerin denizcilerde dunya hukumetinin catisi altinda o yuzden bisey yapamio dofa e marinefordda hancock denizcilere saldirdi luffy icin ama kimse hancocka birsey dedi mi?
MF savaş alını idi, orada akla kara belli değil ama Rosa'da ülke talan olmuş, daha koskoca amiral burada inisiyatif alamayacak da nerede alacak? Dofy berabere kalınca niye tutukluyor, yenilince shichilere dokunabilirsin diye kural mı var?

Kim ölmüş la bi çetele çıkar da görelim :D Olm vanpis okuyoruz.

Kim ölmüş la bi çetele çıkar da görelim :D Olm vanpis okuyoruz.
Seride kimse ölmüyor, artık Fuji savunması buralara kadar düştü mü? İsimlerini bilmediğimiz nice Rosa vatandaşı öldü hemde bunun yüzünden. Koca amiral gücünün %3 kalmış Dof'u indirmeye gitmiyor onun yerine kafes itiyor. Araya arenanın elit savaşçıları girmese ne olacaktı. Halk son derece mutlu yaşıyordu, geçim sıkıntısı yoktu. Şimdi Rosa ekonomisi dibe vurdu.

Seride kimse ölmüyor, artık Fuji savunması buralara kadar düştü mü? İsimlerini bilmediğimiz nice Rosa vatandaşı öldü hemde bunun yüzünden. Koca amiral gücünün %3 kalmış Dof'u indirmeye gitmiyor onun yerine kafes itiyor. Araya arenanın elit savaşçıları girmese ne olacaktı. Halk son derece mutlu yaşıyordu, geçim sıkıntısı yoktu. Şimdi Rosa ekonomisi dibe vurdu.

MDL_Roronoa

AKAİNU REYİZ GEREKİRSE TÜM HALKI KENDİ ÖLDÜRÜR, DOF'A ELLETMEZDİ.

Adam vaaaar adam gibiiii.

:(((

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık