Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

744: Kaçış Yok! Amiral Fujitora'nın Acımasız Takibi!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    44
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O moloz kütlesi tüm bölüm hareket edecek sandım. Hatta sonraki bölümün yarısına kadar uzatırlar demiştim ki daha düşmedi molozlar hala şans var xd

Gerçek denizci mi? Rosa'nın başında Barto, Maynard'ı ezip bir köşeye atmamış mıydı? İyi korsan mı olur, Luffy'nin emri altına giren hepsi masum mu oldu şimdi? Göz göre göre korsanları bıraktı, ben hayatım da böyle bir adalet görmedim.
Barto kendi adamının öcünü aldı. Hem denizci kim köpek arena içinde kavga çıkarıyor. Verirler böyle ağzının payını.

Ben Fuji'yi gram sevmedim, göz göre göre korsanların kaçmasına izin verdi. Üniformasını çıkarsın, denizci kurumunu rezil ediyor.
Aokiji ve garp ta benzer seyleri yapti onlarda mi denizci kurumunu rezil ediyor ayrica bütün halk tayfaya destek oldu fujitoronun pek yapacak biseyi kalmadi :)

Aokiji ve garp ta benzer seyleri yapti onlarda mi denizci kurumunu rezil ediyor ayrica bütün halk tayfaya destek oldu fujitoronun pek yapacak biseyi kalmadi :)
Neden Fuji, merak ettim sadece? Korsan korsandır, yani çıkarına göre hareket eder ama sivil halk diyen Fuji'nin ona göre davranmadığını gördüm. Shichilere karşı şahsi düşünüyor, sırf onları kötülemek için Dof'a dalmadı. Ülkeyi Luffy'lerin eline mahkum etti. Aokiji nerede yaptı? Garp evet bence hata yaptı.

Neden Fuji, merak ettim sadece? Korsan korsandır, yani çıkarına göre hareket eder ama sivil halk diyen Fuji'nin ona göre davranmadığını gördüm. Shichilere karşı şahsi düşünüyor, sırf onları kötülemek için Dof'a dalmadı. Ülkeyi Luffy'lerin eline mahkum etti. Aokiji nerede yaptı? Garp evet bence hata yaptı.
Sadece oda degil shanks marineford savasini tek basina bitirdi butun deniz donanmasi ve schibukailere posta koydu ve adama hicbisey yapmadilar bu durumda bu denizciler icin daha utanc verici bi durum bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık