Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

744: Kaçış Yok! Amiral Fujitora'nın Acımasız Takibi!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    44
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başlık: "Kaçış Yok! Amiral Fujitora'nın Acımasız Takibi!"
Manga: 799 (Geri kalan)
Bölüm Yönetmeni: Tetsuya Endō
Animasyon Yönetmeni: Shigefumi Shingaki
Yayın Saati: 09:30 JP / 03:30 TR
Not: Bölüm ismi daha sonra değişti.

Türkçe Altyazılı 1080p İzle & İndir:
http://www.onepieceizlesene.com/one-piece-744-bolum-izle/
http://www.onepieceizlesene.com/one-piece-indir/

İndir:

720p Raw
720p HorribleSubs
1080p HorribleSubs

Caps

Gelecek Bölüm

One Piece 745: Oğul Kadehleri! Hasır Şapka Filosu Kurulur!

İstatistik

23-29 Mayıs TV Anime Reytingleri

AnimeKanalTarihYayın SaatiSüreReyting

[tr2][td]Sazae-san[/td][td]Fuji TV[/td][td]29 Mayıs[/td][td]18:30[/td][td]30 dk.[/td][th]14.0[/th][/tr2]
[tr1][td]Crayon Shin-chan[/td][td]TV Asahi[/td][td]27 Mayıs[/td][td]19:30[/td][td]24 dk.[/td][th]10.0[/th][/tr1]
[tr2][td]Chibi Maruko-chan[/td][td]Fuji TV[/td][td]29 Mayıs[/td][td]18:00[/td][td]30 dk.[/td][th]10.0[/th][/tr2]
[tr1][td]Doraemon[/td][td]TV Asahi[/td][td]27 Mayıs[/td][td]19:00[/td][td]30 dk.[/td][th]8.6[/th][/tr1]
[tr2][td]One Piece[/td][td]Fuji TV[/td][td]29 Mayıs[/td][td]09:30[/td][td]30 dk.[/td][th]6.5[/th][/tr2]
[tr1][td]Detective Conan[/td][td]NTV[/td][td]28 Mayıs[/td][td]18:00[/td][td]30 dk.[/td][th]6.2[/th][/tr1]
[tr1][td]Dragon Ball Super[/td][td]Fuji TV[/td][td]29 Mayıs[/td][td]09:00[/td][td]30 dk.[/td][th]5.7[/th][/tr1]
[tr2][td]Ace Attorney[/td][td]NTV[/td][td]28 Mayıs[/td][td]17:30[/td][td]30 dk.[/td][th]4.2[/th][/tr2]
[tr1][td]Mahō Tsukai Precure![/td][td]TV Asahi[/td][td]29 Mayıs[/td][td]08:30[/td][td]30 dk.[/td][th]3.5[/th][/tr1]
[tr2][td]Pokémon XY & Z[/td][td]TV Tokyo[/td][td]26 Mayıs[/td][td]18:55[/td][td]30 dk.[/td][th]3.1[/th][/tr2]

Not: Bilgiler Kanto bölgesi için geçerlidir.

Ulan büyük hevesle izleyeyim dedim gene kursağımda kaldı ya.
Bu fuji değil mi o yıkıntıları nokta atışı yapan ? bomba gibi patlatmışlar ya :artiz:

Köylülere bak la Fujitora'ya '' Yaylan denizci! '' diyorlar hahahahahahaha :hhh: Sakazuki olaydı Pompei'ye dönerdi orası :D

Fujitora nın Luffy yi düşünme şekli acayip hoşuma gitti ya bölümü güzel yapan o sahneydi bence

Saçının rengi? Gözlerinin şekli? Nasıl görünüyorsun acaba? Kendimi kör etmeseymişim keşke

Fujitora gülerken bende gülüyordum sevdim bu bölümü :alkis:

Bu bölüm tekrar gördük ki Fuji'nin zerre ağırlığı yok. Amiralliğin adını daha nereye kadar düşürecek diye merak ediyorum. Ufakta olsa Zoro vs Fuji yaşansa fena olmazdı.

Birde Luffy'nin giysisinin arkasında boynuzlu bir kafa vardı, acaba öyle bir şey hep var mıydı yoksa bu bölüme özel miydi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık