Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

743: Erkeklerin Gururu! Kafa Kafaya Çarpışma - Luffy Fujitora'ya Karşı!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    48
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seri sonuna ne kaldı hikaye açısından? Şu an o seviyede zaten. Dof olayınıda bence doğru yorumlamıyorsun. Ben daha farklı bakıyorum olaya.
İnanki luffy i gömme amacında değilim ama o işler öyle olmuyor.Luffy şu an amiral alamaz.Bu dövüşemez anlamına gelmesin eskisi gibi çaresiz değil karşısına alıp dövüşebilir ama sonuç değişmez

@Raiden'in dediği muhabbet işte. Meyvelerin gücü kısılmamış olsa Op evreninde Luffy'nin kral olmasının imkanı yok :) Kılıfına uyduruyor işte Oda ;)
Yalnız ben onu Luffy için değil genel olarak söyledim. :/ Bahsettiğim yukarı doğru çekimi karakterlere yapabilse bırak Luffy'yi, Shanks veya Kaido gibi adamların bile şansı olmazdı. Öyle bir güç bu.

Fuji nefreti için nedenim yok yahu, ben Luffy'nin bundan güçlü olduğunu düşünüyorum sadece. Luffy'nin yeri geldi mi hakkını veriyoruz işte.:D

O değilde bu bölümde Luffy vs kılıç ustaları nasıl dövüşür olayının altı dolduruldu, kılıçları koka ile gayet rahat karşıladı ve hiç çizik bile almadı. @Alpamis Ne diyorsun bu işe, artık bunu örnek ver gitsin.

Mangada Fuji'nin Luffy'ye kılıcıyla saldırdığına dair bir sahne yok hacı. Gelen tüm saldırıları bloklamak için kullandı Fuji kılıcını. En son gravito yaptı işte. O da fiziksel temaslı bir saldırı değil. Buna ek olarak kılıç ustalarıyla Fujitora'yı karıştırmamak lazım. Evvelce kılıç ustasıdır belki Fuji ancak şu an meyvesi çok daha baskın ve yaptığı saldırıların nerdeyse tümü meyve bazlı, kesme bazlı değil :good:

@Raiden

Aynen ben de öyle anladım zati. Çok uçuk bir güç, çokkkk. Bir de bunun yerçekiminin zamanı etkileme boyutunu da hesaba kattığın zaman rakipsiz olur nerdeyse Fujitora. Öyle çılgın bir meyve ama işte.. Hayaller, hayatlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık