Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

741: Acil Durum! Rebecca Kaçırıldı!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    40
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tahmin ettim ama yine de ":(" yapmak zorundaydım. :/

Bu bölümde dikkat ettim de Luffy'nin seiyuu'su yaşlanmış iyice. Daha doğrusu son zamanlarda böyle düşünmeye başlamıştım da bu bölümle netleşti diyeyim. Çatallı, garip bir ses çıkıyor bağırırken. Rahatsız edici bir ses olmaya başladı yavaştan. Üzücü. :S
bir süredir ben de düşünüyordum bunu ama luffy nin seiyuusu aşırı yaşlı biri değil. üstelik sadece o değil diğerlerinde de eskisine nazaran performans düşüklüğü görüyorum ben. Zorlama bir şey var sanki adamlar isteksiz yapıyor. Gintama'daki Hijikata ile buradaki Zoro arasında bariz kalite farkı var.

bir süredir ben de düşünüyordum bunu ama luffy nin seiyuusu aşırı yaşlı biri değil. üstelik sadece o değil diğerlerinde de eskisine nazaran performans düşüklüğü görüyorum ben. Zorlama bir şey var sanki adamlar isteksiz yapıyor. Gintama'daki Hijikata ile buradaki Zoro arasında bariz kalite farkı var.
Diğerleri zorlama iş mi yapıyor bilmiyorum da Luffy'ninkinde bariz bir ses tonu değişmesi var. Dile kolay, 99'dan beri aynı sesi duyuyoruz. İster istemez farklı geliyor artık bize.

Diğerleri zorlama iş mi yapıyor bilmiyorum da Luffy'ninkinde bariz bir ses tonu değişmesi var. Dile kolay, 99'dan beri aynı sesi duyuyoruz. İster istemez farklı geliyor artık bize.
Öyle tabii sonuçta artık 61 yaşında. Seiyuuluk için emeklilik yaşı değil elbette ama sonuçta bir kadın ve sesi de gür değil. Haliyle sonuç biraz böyle oluyor. Fakat ben yine de bir ciddiyetsizlik seziyorum.

Aktörler de bu ne nalet anime lan diye işe veremiyorlar kendilerini. Duyguyu alamıyorlar ki yansıtsınlar.

Sen olmayınca inan Fuji'ye yorum atmak bile içimden gelmedi. Güzel bölüm, kefilim yani sardırarak izle. Mangalarda olmayan şeylerin altını bazen animeler fillerde olsa güzel dolduruyorlar.
Mangada olmayan şeyin altını mı dolduruyorlar :S Sallıyorlar de bari daha uygun olur :D Altı doldurulacak birşey bırakıldıysa bu bilinçli yapılmıştır. Okuyucu da hayal gücünü kullansın diye, fikir yürütsün diye.

Rebecca 'yı seviyorum ama Luffy 'nin Rebecca 'ya bu kadar yakın olması canımı sıkmaya başladı.Sadece benim mi canımı sıkıyor. :bilmem:

Yabancılarda rastladığım kadarıyla epey Rebecca fanı var.Aslında ağlaklığı olmasa sempatik ve şirin bir karakter.Anime kötü olmasına rağmen ufaklık sahnelerinde çok sevimliydi ağlarken.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık