Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

741: Acil Durum! Rebecca Kaçırıldı!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    40
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fuji'nin vasıfsızlığını bir kere daha gördük, korsanlar denizcileri teker teker harcıyor ama bu ortada öyle boş boş geziyor.:(

Violet'te ise Sanji'yi bekleyeceğim gibi bir bakış hissettim. Sonraki bölümü merakla bekliyorum.
Fujitora dünya devletinin adaletsizlerini göz önüne alarak daha öncede smokerle gorusmesınde crocodile olayını anlatması yıne luffy kurtarması aynı şekilde gök şeytanı doflamingoyu dressrosada luffynin devirmesi sonucunda smoker gıbı fujıtorada korsanlara güvenmeyi tercih ettiğini düşünüyorum ve bu adam ilerde devrimci çıkarsa süper olur :D :D :D

Fujitora dünya devletinin adaletsizlerini göz önüne alarak daha öncede smokerle gorusmesınde crocodile olayını anlatması yıne luffy kurtarması aynı şekilde gök şeytanı doflamingoyu dressrosada luffynin devirmesi sonucunda smoker gıbı fujıtorada korsanlara güvenmeyi tercih ettiğini düşünüyorum ve bu adam ilerde devrimci çıkarsa süper olur :D :D :D
Luffy iyi çocuk diyelim hadi, Barto'dan tut oradaki herkes mi iyi adam yahu, yarın başka kasaba halkına eziyet ederlerse ne olacak, bunun hesabını Fuji verebilir mi? Bölümde açıkça denizcileri harcıyorlar.

Smoker'ın bir sözü hatırlatırım, korsan korsandır diyor.

Luffy iyi çocuk diyelim hadi, Barto'dan tut oradaki herkes mi iyi adam yahu, yarın başka kasaba halkına eziyet ederlerse ne olacak, bunun hesabını Fuji verebilir mi? Bölümde açıkça denizcileri harcıyorlar.

Smoker'ın bir sözü hatırlatırım, korsan korsandır diyor.

iyide ordaki herkes ace meyvesi için katıldı yarışmaya kimi ülke kralı ve adamı kimisi normal korsan haa one piece evreninde denizde bir sürü korsan var onlarıda yakalayabilirler. Smoker korsan korsandır desede hayatını law kurtardı unutmasın yoksa vergo ikisinide oldurecektı.

Denizciler enbaşından beri harcanıyor zaten gök tanrıları ınsanlar ıle aynı havayı almama kendini beğenmişlik taslarken işlerini denizciler yapıyor nerde ADALET ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık