Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

737: Efsanenin Doğuşu! Devrim Savaşçısı Sabo'nun Maceraları!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    37
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tashigi

Yetimlerin eğitimi vs. SBS'de Oda'nın açıkladığı şeyler. Böyle bir şey var yani.

Dragon'un Sabo'yu kurtardığı kısmı ben de beğenmedim ama bölüm filler değil. Oda'nın Hack, Sabo ve Koala ile birlikte çıktığı görevler olduğunu ama bunlara mangada değinmek için vaktim yok dediği ve animeyi işaret ettiği var. (Bölümdeki savaş sahnesi)
Teşekkür ederim bilgilendirme için,madem yetimleri eğitiyor Luffyi de yanına alsaydı diye düşünmeden edemiyorum :(

Çok iyi ya Ace 17 yaşında yeni denize açılırken Sabo koka kullanıyor falan ... Dragon gene estiriyor.:oleyo2: Kesin rüzgar meyvesi yemiş ciddiyim. Adam gemiye uçarak indi herhalde...

Olaylar olaylar.
Dragon'a rüzgarı vermişler resmen, Sabo ve yüzlerce küçük çocuk çalışıyor. Zamanında demiştim ve banlanmıştım, devrimciler çocukların beyinlerini yıkıyor diye, haklı çıktığıma sevindim.

Robin'in saçlar açık güzel olmuş ve Sabo'yu görünce çok sevindi, Dragon ile özel bir şeyler yaşamış belli ki.:D

Olaylar olaylar.
Dragon'a rüzgarı vermişler resmen, Sabo ve yüzlerce küçük çocuk çalışıyor. Zamanında demiştim ve banlanmıştım, devrimciler çocukların beyinlerini yıkıyor diye, haklı çıktığıma sevindim.

Robin'in saçlar açık güzel olmuş ve Sabo'yu görünce çok sevindi, Dragon ile özel bir şeyler yaşamış belli ki.:D
E yani var birvşeyler adam oğlundan önce Robin nasıl güvende mi falan diyor. E belli yaşamışlar. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık