Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

737: Efsanenin Doğuşu! Devrim Savaşçısı Sabo'nun Maceraları!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    37
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çocuk saatlerce yaralı halde suyun üstünde kalmış :fool: Düşerken Dragon geliyor :D Adamlar kendi kendilerine mantık hatası oluşturmuşlar.

Robin-chwaaaaaan...:utan:
Robin'in yeni saç stili ve elbisesi için izledim :)

1-2 bölümlük filler ile nereye varacaklarsa anlamadım. Sezonluk felan yapamıyolar mı bu animeyi? Sanji'nin arcını mahvetmezler umarım.

Tashigi

tayfanın saboya verdiği tepkiler gülünç geldi neden bilmiyorum :bilmem: çocuk eğitimi falan çok saçmaydı ama eğlenceli bir bölümdü :)

tayfanın saboya verdiği tepkiler gülünç geldi neden bilmiyorum :bilmem: çocuk eğitimi falan çok saçmaydı ama eğlenceli bir bölümdü :)
Yetimlerin eğitimi vs. SBS'de Oda'nın açıkladığı şeyler. Böyle bir şey var yani.

Dragon'un Sabo'yu kurtardığı kısmı ben de beğenmedim ama bölüm filler değil. Oda'nın Hack, Sabo ve Koala ile birlikte çıktığı görevler olduğunu ama bunlara mangada değinmek için vaktim yok dediği ve animeyi işaret ettiği var. (Bölümdeki savaş sahnesi)

Şeytan meyveleri ile ilgili en çok merak ettiğim şey 'mizu mizu no mi diye bir logia olacak mı?' meselesi oldu. Suya hakim olan ve kullanıcısı suda batmayan tek şeytan meyvesi olarak hayal ettim.

Acaba Dragon'dan böyle bir meyve çıkar mı... :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık