Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

736: Şok Dalgası Yayılıyor! En Kötü Nesil Harekete Geçer!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    55
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Akainuyu fazla sevmem ama Fujiyi şişkebabap yapar. Akaiunun hakkını yemeyin.
Şu bizim tayfa bi kere akaiunu ile karşılaşsaydı seri bitmişti şuan ama hep aokiji , fujitora gibi çapsızlarla karşılaşıyorlar...

ne ayar vardı bölümde be. Amirallerin her biri ayrı dava. Akainudan başka var mı gorouseilerin odayı basıp hesap sorabilecek? Akainu karşısında var mı durabilecek fujitora gibi adam? Amirallerin her biri ayrı adam kardeşim :sapkali:
sırf bizim tayfa ve amiralleri görsek yeter bana şu seri için ama işte yok big momdı yok marcoydu yok karasakaldı takılıyoruz.

Akainuya yılın ayarını veren bir Fujitora var ve halen Akainu şiş kebap yaparmışta bilmem neymişte, Fujitora ağırlığı olan adam öyle çoluk çocuk peşinde mahalle serserisi gibi koşup öldürmeye çalışmaz, Akainu Aokiji'yi 10 günde ağır yaralarla yendiyse, Fuji gibi savunması ve gözlem hakisi kuvvetli bir adamı hayatta yenemez, net. Kaplan, Köpekten üstündür.

Son düzenleme:
Bölüm iyiydi cümleler bire bir mangadan alınmıştı , çizimler kötü değildi , Sakazuki'nin konuşmasında vs. o duyguyu iyi vermişlerdi.Fena değildi bölüm Toei'de ilerleme var.:good:

Şaşırdım. Gerçekten de süper bölüm olmuş. Haftaya da çizimler bozulmadan, aynı kalitede güzel bir bölüm izleriz umarım. Özlemişim. :D
@Monkey D. Dragon Sonunda daha güzel avatarlara kavuşacakmışsın gibi hissediyorum. :a:

Yorumlarınızı hayretle okuyorum şu an bölüm harbiden güzel mi la :D Eve geçince ilk iş bakayım, özledim One Piece izlemeyi :/

Yalnız Bege görününce yine bir sinir oldum. :l
Tashigi & Smoker ve çocukların olduğu sahne çok hoş olmuş. Onu da belirteyim.

Bu arada Fujinin Dofa niye dokunmadığınıda sonunda anlamışsınızdır. Umarım Dof>Fuji Dof=Amiral falan kalmaz artık. Fujinin Doftan daha ustün olduğu açıkca belli edildi bölümde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık