Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

735: Eşi Benzeri Görülmemiş! Amiral Fujitora'nın Şok Edici Kararı!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    44
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karolla

Hep bi aksiyon hep bi vurdu kırdı olmazsa olmaz ama :S Madem Shichibukailiği bitirmek istiyor, indirecek Doflamingo'yu meydanda sallandıracak!!!1 Akainu olsa Aokiji olsa böyle mi yapardı? Heheytt!!q Ülkeyi başına yıkardı, kaş yaparken kafa kopartırdı.
onlar da böyle yapardı. sonucta 2 tane shichi dövüşecek. kaybedeni yakalayacak. terlemesine bile gerek olmadan 7 shiciden 1 tanesini aradan çıkaracak. diğerini de kendisi indirip isi bitirecek. ama law kaçtı veya fuji kaçmasına izin verdi kumar oynayarak.

güzel bölümdü bu arada preview de Akainu'nun yan profilinden burnunu gördünüz mü ? böyle değildi iyice saçmalıyorlar

Daha yeni izledim. Durgun bir bölüm olmuş. Her zaman ki gibi normaldi çizimler de normaldi iyi ya da kötü demeyeceğim. Haftaya yı özenerek çizsinler ve sonra ki haftaları reizler görünecek ne de olsa ... Sabo sahnesine gene uyuz oldum ama öyle ...

Daha yeni izledim. Durgun bir bölüm olmuş. Her zaman ki gibi normaldi çizimler de normaldi iyi ya da kötü demeyeceğim. Haftaya yı özenerek çizsinler ve sonra ki haftaları reizler görünecek ne de olsa ... Sabo sahnesine gene uyuz oldum ama öyle ...
Sabo'nun karaktersizliğini çok güzel göstermişler. Fuji'den aşağı kalmamış.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık