Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 733 Bölüm Yorumları / 734 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaş son sayfayla ilgili... Birisi yenilmiş taklidi yapmış veya Barto gibi yatmış bir yerlerde. Sonra çok hızlı bir şekilde yerinden bile kalkmadan hepsinin bilincini kaybettirmiş... Hiç kimse bir şey görmemiş dayak yeme veya benzeri şekilde. Sabo,bunu duymuştum diyor sadece... Ve hemen sonraki karede ayakta kimse kalmadı!!! diyor sunucu. Yani saldırıyı yapan kişi yattığı yerden yapmış, yenilen birisi ayağa kalkmıyor bence. Yattığı yerden hepsini yenmiş bu karakter...

Arkadaş son sayfayla ilgili... Birisi yenilmiş taklidi yapmış veya Barto gibi yatmış bir yerlerde. Sonra çok hızlı bir şekilde yerinden bile kalkmadan hepsinin bilincini kaybettirmiş... Hiç kimse bir şey görmemiş dayak yeme veya benzeri şekilde. Sabo,bunu duymuştum diyor sadece... Ve hemen sonraki karede ayakta kimse kalmadı!!! diyor sunucu. Yani saldırıyı yapan kişi yattığı yerden yapmış, yenilen birisi ayağa kalkmıyor bence. Yattığı yerden hepsini yenmiş bu karakter...
Öyle bir şeyse ''yuh!'' tan başka bir şey diyemem.

D grubu dövüşünün bittiğini düşünüyorum, çünkü dış ses olarak "kazanan kim ?" diye bir yorum yapmış Oda. Ayağa kalkan zat, herkesi bir kerede deviren kişi olmalı.

D Grubu dövüşleri başlamadan önce tanıtılan 10 katılımcıdan yalnızca üçünün yenik düştüğünü görmedik. Bu isimler: Acilia, Rolling Logan ve Meadows. Acilia, 732. sayıda Rebecca'ya yardımcı olmaya çalışan bir gladyatör olarak öne çıkmıştı, bu tür bir yeteneği olamayacağı açık. Geriye Rolling Logan ve Meadows kalıyor. Meadows için Spoiler Yorumları konusunda çok çeşitli tahminler yapılmış, ancak kimsenin Big Mam Korsanları'ndan Bobbin'i anmaması şaşırtıcı geldi bana. Şöyle göstereyim:
Tabi bu da çok yüksek bir ihtimal değil, ama bana olası görünüyor.

penaloope

Rebecca iptal ozaman şuan öyle gözüküyor.
Oda-sensei gene ters köşe yaptı forum şokta :D

sabo diyorki; cok hızlıydı.(olayı yani indirilmelerini kastediyor )

barto diyorki; ne ? ben hiç bir sey göremedim.

saboda bunun hakkında bazı söylentiler duymustum diyor.(yani hem saldırıyı görüyor,hem saldırıyı yorumlayıp anlıyor)

sunucuda diyorki ; arenadaki herkez indi,ayakta kalan yok.

sonrada ekliyor durun birisi kalkıyor.

e.odada noktayı koyuyor.kazanan kim ?

yani ayaga kalkan kişi saldırıyıda yapan kişi olmalı.iki olasılık var,herkezi indirdi yere yattı :D

ikinci olarak bastan beri yerdeydi, bekledi hepsini yerden kalkıp indirdi tekrar aynı yere döndü...

ama ilki daha kuvvetli çünkü,son sayımda 29 kişi vardı ayakta.yani o 29 kişiden biri bu adam ve canı sıkılınca hepsini indirip yatmıs olabilir,yada e.oda içlerinden birini övmek için ona yara vermiş olabilir.bakalım kimse imba bişey cıkıcak :D

birde ikinci ihtimalide kuvvetli kılan; meadowsu bastan beri hiç dövüsürken görmemiş olmamız.yani yattıgı yerde ölü taklidi yapıp,canı sıkılınca herkesi indirip yattıgı yere geri dönmüşse oha diyorum :ehe:

ha spoiler yorumlarındada söyledim,tanıtılanlardan sadece logan veya meadows olabilir.bence meadowstur.kung fu bıyıkları, kılıc yarasız ani bayılmalar ve hız bana makul geliyor.;) logan bildigin kaba kuvvetle dövüsen ayının teki.

Burges-Barto-Luffy-?

D bloktan tanıdığımız kişiler aslında bunların seviyesinde değildi. Cavendish biraz daha sivriliyordu diğerlerinden onu daha çok tanıdığımız için. Mesela Barto vs Cavendish olsa benim oyum Barto'ya gider. Yani Cavendish bu galipler arasında en zayıfı kalırdı herhalde. O yüzden bilmediğimiz bir sürpriz çıkması gayet mantıklı. Acaba Roo olabilirmi diye düşünmüyor değilim ama o olsa Luffy ile konusurdu sanırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık