Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

731: Nefes Aldığımız Müddetçe! Ölümcül Kuş Kafesini Durdurmak!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    23
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başlık: "Nefes Aldığımız Müddetçe! Ölümcül Kuş Kafesini Durdurmak!"
Manga: 788 (Geri kalan)
Bölüm Yönetmeni: Yasunori Koyama
Animasyon Yönetmeni: Yūsuke Isouchi
Yayın Saati: 09:30 JP / 02:30 TR

İndir:
720p Raw
720p HorribleSubs
1080p HorribleSubs

Caps

Gelecek Bölüm
One Piece 732: Yaşam ya da Ölüm! Kaderin Geri Sayımı!

İyi bir bölümdü. Rebeccanın sesi bir farklı geldi sanki. Violet aslında bizim marimonun, Frankynin falan yapması gerekeni yaptı. 1-2 dk oyalayamayacak kadar aciz değilsiniz bırakın iten itsin. :(
Cavendish ne alemdeyse artık onu göremedim ya da farketmedim.

karolla

Bizim tayfada kimse kimsenin dövüşüne karışmaz bu yüzden dofa karışmadılar. Aksi halde luffye olan güven sarsılır.

Hasırşapka kadınların arkasına saklanma, cesaretin varsa çık dışarı.:D Yüksek seviye kolezyum savaşçıları öldü, çokta güzel oldu. Milette gram beyin yok hadi ama Fuji ayrı vasıfsız. Lan Luffy kahraman olacak diye kafes itiyor. O sırada ölen kaderine küssün. sonra bana sivil diye ayak yapıyorlar. Her şeyin suçlusu vasıfsız Fuji.

O değilde kimsede Rebecca kadar cesaret yok. Bak kız doğrudan Dof'u durdurmaya gitti. Yalnız Violet durdurdu ama o saçlarını falan açınca aynı Robin mi oldu yoksa bana mı öyle geldi. Lan Rebecca mal mal bakacağına yapmak için geldiğin şeyi yapsana Dof'a dalsana, ancak ağlıyor.

Çok yaşa Dofy valla helal olsun.

karolla

Karıştığı olmuştur. Bknz: Arlong. Zaman kazanmak için yeri geldiğinde karışmaları normal zaten.
O ayrı canım. Orada luffy suya düşmüştü. Hareket edebilecek seviyede olsa karışmazlar. Mesela zoronun dövüşüne buggy karışmak istediğinde luffy araya girip karışma dedi.

İzlemedim ama capse bakarak kötü bölüm diyebilirim.

Hasırşapka kadınların arkasına saklanma, cesaretin varsa çık dışarı.:D Yüksek seviye kolezyum savaşçıları öldü, çokta güzel oldu. Milette gram beyin yok hadi ama Fuji ayrı vasıfsız. Lan Luffy kahraman olacak diye kafes itiyor. O sırada ölen kaderine küssün. sonra bana sivil diye ayak yapıyorlar. Her şeyin suçlusu vasıfsız Fuji.

Çok yaşa Dofy valla helal olsun.
Ahahaahhahasdjkasgdaspodhasıjdhaskjşldsaghşosaıghpfodsjfhnsdaıohfusdfpsdıjofphsdjfh

edit:hihuahhahahaoahahahhhöhöhhühühühihih

edit2:Hahasdjkdhaksjdasdoasd1asdd

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık