Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

724: Saldırı Işlemez! Trebol'ün Şok Edici Sırrı!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    23
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm orta ayardı.Şunu farkettim ki bölümde çizimlere dikkat etmeyip göz ardı edersen olduğundan güzel geliyor bölüm :) .

Doffy'nin büyükkkenki kafasını küçük bedenine yapıştırmışlar gibi geldi nedense fb'de bana :p

Law'a da hakkını vermek lazım.İyi götürdü Trebol'ü.Hem de Luffy salak salak Bellamy ile uğraşırken hem Doffy hem Trebol ile ilgilenmesi gerekmişken.O süreç bildiğiniz gibi Law'ın koluna mal oldu.

Ulan arcın en şekil sahnesinin olduğu bölümü kötü yapıyorlar kıytırık Trebol'ün bölümünü iyi çiziyorlar adalet mi bu? Geçen hafta bölüm ne kadar gözüme battıysa bu hafta da o kadar iyi çizmişler. Toei tam sövmeliksin var ya:of:

Yalnız mangada gelecek bölüm red hawk yapmıyor grizzle magnum ile saldırıyor ya değiştirdiler ya da yine uzatmışlar bölümü anlayacağınız herkesin beklediği bölüm uzattıkları için ocak ayının son bölümüne denk gelecek.:(

Son düzenleme:
Dof'un çocukken ki ilk görüldüğü yerde kafası harbiden büyük. Aile olmak ne demek çok güzel bir şekilde betimlediler. Bunu sana kim yaptı, yol kötüydü düştüm.:D Trebol çok saf ya, üzüldüm adama ayağında prangalarla mı geziyor manyak. Robin her zaman ki gibi aklı başında ve doğru konuşuyor. Law bile Shichi olmasına rağmen durumu ortada diyor. Son sahnede Robin'nin gözlerindeki korkuyu gördüm. Cp9 dan ve Kizaru'dan başka bir yerde böyle görmemiştim.:)

Dof'un ergenliğini ne komik çizmişler lan o kafa ne ahahahahahahaha ya :D Son sahne güzeldi ama. Ayrıca bizim deli oğlanın gözlerinin nasıl olcağını gördük. Ayrıca hata var 783 ünde ilk 4 sayfasını da vermişler. Heralde haftaya Dofun ilk taklasını izleriz hehehehe :D

Diğeri çok mu uygunsuzdu acaba :S

Geçen haftaki öngösterimi izledim çok dandik bölüm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık