Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

723: Haki Çarpışması! Luffy, Doflamingo'ya Karşı!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    50
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başlık: "Haki Çarpışması! Luffy, Doflamingo'ya Karşı!"
Manga: 781(Geri Kalan) + 782 (ilk 8,5 Sayfa)
Bölüm Yönetmeni: Satoshi Ito
Animasyon Yönetmeni: Asako Narasaki
Yayın Saati: 09:30 JP / 02:30 TR

İndir:
720p Raw
720p HorribleSubs
1080p HorribleSubs

Caps

Gelecek Bölüm

One Piece 724: Saldırı İşlemez! Trebol'ün Çarpıcı Sırrı!

Son düzenleme:
Bölüm ortaydı.Çizimler geçen haftalara göre bu sefer daha az gözüme battı.Luffy ve Dof'un bakışlarını bence iyi yansıttılar.HAki çarpışmasını biraz uzattılar gibi geldi.

bu nedir arkadaş normal şekilde 1 manga 1 bölüm yapsanıza ya hayır arc'ın en efsanevi sahnelerinden birine(luffy nin doff un ayağına dokunması) bölüm ortasında niye denk geliyoruz geçen hafta koysanıza? Malum sahne haftaya değil o zaman? Ocak'ın ilk haftası denk geliyor. Kesin onu da ortalarda filan denk getirirler. Eskiden böyle değildi ya bu arc ve özellikle 2 senelik zaman atlamasından sonra bozdu gibi geliyor anime. Marineford zamanı hiç böyle şeyler göze batmıyordu. Bu arada Haki'nin efekti de değişmiş Bleach'te İchigo'nun Bankai halindeki efekti kullanmışlar. Anime iyice hiç olmuş:of:

Haki efekti garipti.Artık dof un geçmişinden gına geldı.Bu kadar yavaştan ağırdan alınmaz artık arcın final bölümleri dolu dolu yapında izleyelim bu nedir ya.Animede yıllardır güncel olan biri olarak animeden soğudum dressrosa yüzünden

birisi profilimde yeni kaido resmi kullanabileceğimi yazmış ama daha anime de çıkmadı galiba birisi aydınlatabilir mi anime takip etmiyorum.

bu nedir arkadaş normal şekilde 1 manga 1 bölüm yapsanıza ya hayır arc'ın en efsanevi sahnelerinden birine(luffy nin doff un ayağına dokunması) bölüm ortasında niye denk geliyoruz geçen hafta koysanıza? Malum sahne haftaya değil o zaman? Ocak'ın ilk haftası denk geliyor. Kesin onu da ortalarda filan denk getirirler. Eskiden böyle değildi ya bu arc ve özellikle 2 senelik zaman atlamasından sonra bozdu gibi geliyor anime. Marineford zamanı hiç böyle şeyler göze batmıyordu. Bu arada Haki'nin efekti de değişmiş Bleach'te İchigo'nun Bankai halindeki efekti kullanmışlar. Anime iyice hiç olmuş:of:
Ocak ayının ilk pazar günü yani 3 Ocak'ta One Piece animesi yayınlanmayacak. Adamların niye uzattıkları belli bu kadar yorumlayıpta kendinize eziyet etmenize gerek yok. Çözümü basit izlemeyin.

Geçen bölümü arattı. Halbuki iyi gibiydi fragmanı. Gereksiz yere uzatılmış sahneler, saçma sapanımsı dövüş sahneleri.. Her kral haki kullanan adam bir tekme vurduğunda getsuga tenshou mu izlicez anlamadım. Her yerde kullanılmaz ki o efekt. Gökkuşağı gibi renk değiştirmeler falan. Kısacası caaanım bölümü hiç etmişler. Kötü diyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık