Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

696: Göz Yaşartan Kavuşma! Rebecca Ve Kyros!

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    23
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başlık: "Göz Yaşartan Kavuşma! Rebecca ve Kyros!!"
Manga: 757 (Son 6 Sayfa) + 758 (İlk 5 Sayfa)
Bölüm Yönetmeni: Satoshi Itō
Animasyon Yönetmeni: Kenji Yokoyama
Yayın Saati: 09:30 JP / 03:30 TR

İndir:
720p HorribleSubs
1080p HorribleSubs

Caps

Gelecek Hafta
One Piece 697:Tek Atışta İmha! Dressrosa'yı Kurtaracak Adam!

İlk 12 dakikası açılış ve Rebecca'nın saçma hareketleriyle geçti
Kyros'un kol kesme sahnesini berbat yapmışlar, Toei'nin düşük standartlarına göre bile kötü bir çizim....
Luffy'lerin merdivenden son çıkışı mangada yoktu,hem saçma bir şey eklemişler hem de onu berbat çizmişler.
Kısaca her zamanki gibi rezalet bir bölümdü

Kyros'un kol kesme sahnesini berbat yapmışlar, Toei'nin düşük standartlarına göre bile kötü bir çizim....
Luffy'lerin merdivenden son çıkışı mangada yoktu,hem saçma bir şey eklemişler hem de onu berbat çizmişler.
Peki.

Ben de tam izlemek üzereydim, heyecanla beklediğim bir bölümdü ama şimdiden hevesim kursağımda kaldı :/ Yine diyorum "Allah TOEİ binasına ateşler salsın" :(

Adam burada Ben Luffy diyor Rebecca ablamız hala mangada Lucy diye böğürüyor.Cidden Shirahoshi>Rebecca.Bu arada bölümleride uzata uzata sıktılar artık.Mangadan bir kaç sayfa daha koysalar olacak ama böyle saçma eklemelerle uzatmayı tercih ediyorlar.

Bu bölümün neresi kötüydü ya? Gayet keyifliydi bence. Çizimler de göze batmıyordu bu hafta.

Caps sayesinde izlemiş gibi oldum Allah razı olsun. Giriş, Rebecca'nın Kyros'la buluşması, bitiş şeklinde geçmiş. Yine dolu dolu bir bölüm. Bence tek sayfadan anime bölümü yapmalılar, bu gidişle mangaya yetişecekler. :/

Bence de gayet iyi bölümdü. Bir son Luffy Rebecca'ya seslenişini çok saçma yapmaları dışında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık