Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

666: Kazanan Belirlendi! D Bloğunda Şaşırtıcı Sonuç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başlık: "Kazanan Belirlendi! D Bloğunda Şaşırtıcı Sonuç"
Manga: 734
Bölüm Yönetmeni: Fukazawa Toshinori
Animasyon Yönetmeni: Kitazaki Masahiro
Yayın Saati: 09:30 JP / 03:30 TR

720p Raw
720p HorribleSubs

One Piece 667 Preview

[YOUTUBE]TOPl2NxWKZA[/YOUTUBE]​

Roronoa Zoro

Gerekirse 15 bölüm filler yapsınlar ama Sabo kardeşimizin dövüşlerini adam gibi izleyelim.

Rebecca'nın kazandığını gördüğümde ben de tribündeki vatandaşlarla kendimi aynı hissettim :/ Ama hakubayı iyi yapmışlar. Kılıç ustalarının böyle ruhani olaylarının olması neyle ilgili merak ediyorum. Mihawk'a ''Dracula'' denmesinin sebebi 2. bir kişiliğinin olması olabilir mi acaba ?

Bölüm ortaydı. Diğer bölüm bundan daha iyi olacak. Mingo-Fuji olayı bile yeter.
Bu benim anladığım kadarıyla ruhani bir olay değil.İkinci kişilik gibi bir şey.

Bu bölüm en büyük saçmalıklardan birini fark ettim. Oyuncaklar tüm gerçekleri bildikleri halde, Rebecca'dan nefret ediyorlar. Halbuki onun bu olayla bir alakası bile yok. Nedense onlar da yuhalıyor.

Ayrıca Cavendish'in üç farklı hastalığı var. Narkolepsi, uyurgezerlik ve çoklu kişilik bozukluğu.

Alpamis

Bu bölüm en büyük saçmalıklardan birini fark ettim. Oyuncaklar tüm gerçekleri bildikleri halde, Rebecca'dan nefret ediyorlar. Halbuki onun bu olayla bir alakası bile yok. Nedense onlar da yuhalıyor.
Manga da böyle bir şey yok di mi ?

Unknown

Geçen bölümlerdede öyleydi.Bunu bende düşünmüştüm ama bunun şöyle bir açıklaması var.Sai ydi sanırım o oyuncak olduğunda içinden farklı dışından farklı konuşuyordu.Aynı mantıkla içlerinde bildikleri olsada bunu dışarı vuramıyorlar Sugarın dediklerinin dışına çıkamıyorlar.

Not: 666 ve Hakuba :cool:

Şimdi,kurallara göre her istediğini yaptırabiliyordu sanırım.Buna konuşma da dahil olabilir.

Sword Way@

Zoro'nun ruhani bir kişiliğini nerede gördük?:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık