Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

631: "Baş Döndüren Delilik! Corrida Kolezyumu!"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başlık: "Baş Döndüren Delilik! Corrida Kolezyumu!"
Manga: 701 (Son 3 sayfa), 702

Bölüm Ekibi:
Script: Yonemura Shoji
Storyboard: Hosoda Masahiro
Bölüm Yönetmeni: Hosoda Masahiro
Animasyon Yönetmeni: Shingaki Shigefumi

Yaşlı amcanın saldırısı çok basit kaldı. :a: O deliğin bir anda saniyelik olarak açılmasını bekledim. Yavan olmuş saldırı. :/

Birkez daha görülüyor ki One piece animede daha tatsız. Mangada bu bölüm çıktığında Konu açıldı kör adam kimdir meyve gücü nedir diye 1 ay tartıştık animede ikiside gayet net anlaşılıyor kanımca

Birkez daha görülüyor ki One piece animede daha tatsız. Mangada bu bölüm çıktığında Konu açıldı kör adam kimdir meyve gücü nedir diye 1 ay tartıştık animede ikiside gayet net anlaşılıyor kanımca
Animatörler ile Oda'nın iletişim halinde olmadığınımı sanıyorsunuz? O saldırıda gücünün ne olduğu az çok belliydi zaten. Animede bu gücü gizli kapaklı yansıtıp yoruma bırakamazlar. O zaman bu halinden daha sönük kalırdı.

Animatörler ile Oda'nın iletişim halinde olmadığınımı sanıyorsunuz? O saldırıda gücünün ne olduğu az çok belliydi zaten. Animede bu gücü gizli kapaklı yansıtıp yoruma bırakamazlar. O zaman bu halinden daha sönük kalırdı.
açıkçası ben mangada fujitoranın gücünü daha muhteşem daha güçlü gördüm o bölüm burda tek tek hepsine kılıcıyla dokundu ve kınına sokarken güya ağırlık arttı sonlarında tam soktuğunda çöktüler herkesin kendi zevki ama benim düşüncem mangadaki sahne 10 üzerinden 10 sa animedeki sahne 3-4 dür. Genede iyiydi

Fujitora'nın gücüne bakmak için izledim ama o ne saçma sapan şeydi öyle. Gerek çizimler gerek aksiyon sahneleri yeterince kötü. Ne güzel animeydi katlettiler :(

Morlunun yeteneği çok güzel yapmışlar , özellikle tek tek çizip sonra kılıcı yavaşça yerine koyarken ki basınçla adamları dibe gömme olayı , cümleyi bitiremedim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık