Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

620: "Umutsuz Vaziyet! Punk Hazard'ın Büyük Patlaması!"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Saatler değişti. Canlı versiyon bize göre 2:30 da yayınlanıyor. Normalde canlı versiyonuyla açacaktım ama unuttum ve saati kaçırdım. :p

Yaa tayfa dışından ilk defa bir kadın karaktere kendimi bu kadar yakın hissettim o da seri akışı içerisinde ölen ilk kadın karakter oldu :( Sağlam meyvesi vardı oysa, Monet'i harcadılar Matmazel :agla: / Sarışın bomba Dof geliyor sonunda :D

Haahhhh Mugiwaras
Ihhhhhhhhh Trao
Huuuhhhuhuhuhu Young Master

HııııııHaaaaaaaaaaaHıııı Haaaaa you(Young master) will become pirate king hıııııııı haaaaaa uuuuuu

Geçen süre 10 dk , sonra Doflamingo cama çıkar ve , bekleyin geliyorum ve kaç zamandır sabırsızlıkla beklediğim sahnede yaşadığım hayal kırıklığı:
Bu nasıl tiptir , nerde mangadaki yüz hatları saykoya bağlamış korkunç gülüşe sahip Dof nerde bu Digimon efendisi.

Roronoa Zoro

Ulan telif hakkını alacaksın bu gudubetlerden, vereceksin işini iyi beceren bir şirkete, baştan sonra remake çekecekler, filler yok sıkıntı yok.

Haahhhh Mugiwaras
Ihhhhhhhhh Trao
Huuuhhhuhuhuhu Young Master

HııııııHaaaaaaaaaaaHıııı Haaaaa you(Young master) will become pirate king hıııııııı haaaaaa uuuuuu

Geçen süre 10 dk , sonra Doflamingo cama çıkar ve , bekleyin geliyorum ve kaç zamandır sabırsızlıkla beklediğim sahnede yaşadığım hayal kırıklığı:
Bu nasıl tiptir , nerde mangadaki yüz hatları saykoya bağlamış korkunç gülüşe sahip Dof nerde bu Digimon efendisi.
Daha bölümü izlemedim ama bir sahne bu kadar mahvedilebilirmiş gerçekten. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık