Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beş İmparator vs. Büyük Denizci Gücü

Kim Üstün Gelir ?

• Kullanılan toplam oy
    225
Evet arkadaşlar Beyazsakal da dahil şuana kadar imparator olmuş tüm adamlar denizci güçlerine karşı..
Kurallar:
*
Karasakal ve Buggy hariç savaş lordu sisteminde bulunmuş herkes denizcilerin tarafında yer alacak.
*Kuzan denizcilerde boy gösterecek.
*5 İmparatoru gören Kong masabaşında durmaktan sıkılmış ve pazularını korsanlar karşısında gösterecek.
*İmparatorlara Beyazsakal da dahil.
*2 Amiral adayımız da kendini göstermek için bu savaşta
*Karasakalın diğer 2 komutanını bilmediğimiz için savaşta Kozuki Oden ve Portgas D. Ace'de var.
*Koramiraller ve ilk 3 komutandan aşağısı bu savaşta yok. (Garp, Tsuru, Gion ve Tokikake hariç)
*Tüm karakterler Prime döneminde ele alınacak.
*Jozu'nun kolu olacak.
* Konuyu önceden açmıştım Law'ı wano öncesi sayalım.

Ben Kendim Şöyle bir eşleştirme yaptım onun üzerinden de gidebilirsiniz veya kendi eşleşmenizi yapabilirsiniz.

Edward Newgate vs Monkey D. Garp
bu karşılaşma için en güçlü denizci en güçlü korsana karşı demek yanlış olmaz heralde
Kozuki Oden vs Fujitora
İki kılıç ustası ikisi de Sandalet takıyor. İkisi de kör biri koca bariyeri göremiyor diğeri attığı zarın kaç geldiğini...
Marco vs Kuzan
2 Yıl sonra konumundan olmuş iki asil adam. Ölümüne her saldırıyı tanklayan Marco.. En ufak boşlukta insanı iliklerine kadar dondurabilecek Kuzan
Jozu vs Gecko Moriah
Marineford'da dikkati dağılana kadar çizik bile yememiş Jozu, Kaido'ya kafa tutan Moriah azmanına karşı.
Vista vs Trafalgar D. Water Law
Döşü kıllı erkek gibi erkek karşısında Vista'dan Law erkek olmayı öğrenebilir mi ?
Portgas D. Ace vs Sir Crocodile
İkisi de Beyazsakalla savaşmış ikisi de akıllanmamış ikisi de Logia ikisinin zayıflığı su biri savaş lordu olmaya diğeri Beyazsakal boyun eğmeyi kabul etmemiş biri savaş lordu olmuş diğeri de Beyazsakal'a boyun eğmiş epey denkler aslında bakarsanız.
Shanks vs Dracule Mihawk
Duelloları tüm dünyada duyulmuş iki kılıç tanrısı karşı karşıya Shanks tek kollu Mihawk'ta gerilirse savaşı ertleyebilir iki tarafada kayma şansı var.
Benn Beckman vs Borsalino
Rayleigh gibi diğer sağ kollardan farklı ligde olduğunu iddia eden de var. Kizaru'nun benn'den korktuğunu da.. Ama bir gerçek var Işık hızında Amiral.
Lucky Roo vs Edward Weevil
Hızıyla ünlü Roo mu ? Yoksa Beyazsakalın hızlı zamanlarını andıran Weevil mı ? Asıl soru hangisi daha hızlı cüsseleri seni aldatmasın..
Yasopp vs Tsuru
Ailesini terk eden karaktersiz. Doflamingo'ya racon kesen 80'lik tatlı nine.. Yasopp yaşlı bir kadına vurabilecek kadar erkek olduğu için Tsuru'yu karşısına verdim. Korsan çirkefliği mi Donanma asaleti mi ?
Kaido vs Sengoku
Newgate'in dengi gördüğü Sengoku Kaido'ya karşı. Ejderha mı ? Budha mı ? birisi eski Filo Amirali diğeri en korkunç tayfanın eski bir miçosu
King vs Momousagi
Korsanların Kralı Denizcilerin Kraliçesine karşı King Kaido'nun sağ kolu nasılmış onu mu gösterir yoksa Momousagi Amiral adayı boşuna olmadığını mı ?...
Queen vs Bartholomew Kuma
Pati meyveli Cyborg Yağ yığını Dinazor Zoan'nına karşı fantastik filmleri aratmayacak bir karşılaşma..
Jack vs Jimbei
Jack The Kumtorbası mı ? Jimbei mi ? Tek bir gerçek var ikisi de ölmeyi başaramıyor.
Charlotte Linlin vs Kong
Korsan dövmekten kolu ağrımış ve en sonunda kol kasları mutasyona uğramış Kong abimiz mi ? Çocuk yaparak Ordu kurmuş Elbaf işgalcisi Big Mam mı ?
Charlotte Katakuri vs Ryokugyuu
Geleceği görecek kadar gözlem kasmış. Logia özelliği gösteren Paramecia'sı ile Kata mı ? Amiral sağ kola yenilmez diyerekten çılgın genç Amiral Ryo mu ?
Charlotte Cracker vs Donquixote Doflamingo
Evet Kf'deki bitmeyen savaş uyanış, çeviklik ve 3 haki sahibi Joker mı ? G4'e zarar veren 2 Haki kullancısı Tank Cracker mı ?
Charlotte Smoothie vs Boa Hancock
Seksi bacaklarıyla Smoothie ve Hancock.. Smoothie Hancock'un suyunu mu sıkar ? Yoksa Hancock Smoothie'yi taşa mı çevirir ? İlk icraat mı ? Bir milyonuncu taştan heykel mi ?
Marshall D. Teach vs Sakazuki
İkisi de ünvanını yeni elde etti ikisi de kendini kanıtlamak istiyor. Magmanın yıkıcılığı mı ? Yoksa Karanlığın yok ediciliği ile Depremin gücü mü ?
Shiryu vs Tokikake
Görevine ihanet eden haine Amiral adayımız haddini bildirir mi yoksa Sadist alçak Tokikake'nin uzuvlarını parçalara mı ayırır ?

(Buradaki tüm karakterlerin gücünü bilmediğimizi biliyorum maksat geyik)

Son düzenleme:
Kong ve 2 Amiral Adayı baya bi denge değiştiriyor.Bide Fuji Odeni yerden yere vurur.

Bence Denizciler yener ama çok zorlukla yani baya kan dökülür.Ha eğer Denizcielr yeni teknolojiyi kullanacaksa kesinlikle yener.

Bide Garp Prime imiş.Yok abi zorlukla Denizciler diyorum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık