Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Dört İmparator'u Tekrar Seçin

Merhaba herkes buradayken güzel bir seçim konusu açayım dedim.Malum son bölümlerden sonra kafalardaki yonko imajı çok sarsıldı.Amiraller,shichibukailer ve hatta diğer karakterler bile ağırlık ve imaj bakımından yonkolarla karşılaştırılır oldu.

Anket konusu daha güzel olurdu ama seçenekler sınırsız olduğu için bu mümkün değil.

Seriyi tamamen sıfırladığımızı ve tertemiz bir sayfa açtığımızı düşünelim.Sanki sandıklara gidiliyormuş gibi. :D Elimizde sadece karakterler olacak ama güçleri ve seviyeleri tamamen belirsiz.Seçime göre şekillenecek.Bu seçtiğiniz 4 karakter reset atılmış evrende imparator olacaklar.Şu anki imparatorlar ile aynı seviyede olacaklar güç bakımından.Hangi 4 karakteri seçerdiniz ? Özellikle yorumlarda görmek güzel olacak.

Örnek olarak Brook'u ele alalım.Çok korkutucu buluyorum adeta bir Ghost Rider diyerek onu seçebilirsiniz.Yada bana Terminatör hissi veriyor diyerek Cyborg Kuma seçebilirsiniz.Veya meyvesi çok müthiş diye bir başka karakteri seçebilirsiniz.Çok ciddi ve ağır bir izlenim uyandırıyor diyerek örneğin Smoker gibi karakterleri seçebilirsiniz.Nasıl bir nedenle seçeceğiniz tamamen size kalmış.Ancak tam olarak 4 seçim yapmalısınız.Şu an karar veremediyseniz ileride mesajınızı editleyebilirsiniz.

Not : Geyik konusu değildir.

Kurallar : Hali hazırda imparator olmuş 5 karakter ile birlikte Roger ve Xebec karakterlerini tekrar seçemezsiniz.Seçemeyeceğiniz karakterler yalnızca ilk resimdeki isimlerle birlikte bu ikisidir.

Garp En iyi Haki Ustası (Toplamda)
Akainu En Güçlü Logia
Katakuri En Güçlü Gözlem Haki'ye Sahip
Jack En Güçlü Savunmaya Sahip olarak tasarlardım.

Bunlar İmparator Havası verir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık