Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] 3 Büyük Adam - 3 Büyük Kaybediş

Tutar mı ? Tutmaz mı ?

• Kullanılan toplam oy
    73
Zoro kısmı cezbetmedi beni. Sanji - Luffy acıları ile Zoro'nun acıları mukayese edildiğinde; Zoro'nun acısı hafif kalıyor. Tashigi belki ama; onunla da bağ olacak kadar sık karşılaşmıyor. Kuina ve babasının geçmiş planı olsa, şimdi ortaya çıkıp Zoro tarafından öldürülse anlarım. Sanji'nin de artık ailesinden birinin ölümü ile de sarsılacağı malum. Veya Pudding'i töresi öldürürse yardımı için, etkilenir.

Emeğine sağlık bu arada. Güzel detaylar :sapkali:

Sanmam. 944'e sadece bir kaç ay kaldı. Belki o sayıda bir işaret benzeri şey görürüz ama ona da ihtimal vermiyorum.

Ha Mihawk ölecek, orası kesin.

Eline sağlık çıkarımların güzel ama seride ölümle ilgili teorilere pek girmemek gerek çünkü seride ölen sayısı çok az serinin türünden dolayı korsan olmalarına ve devamlı savaş halinde olmalarına rağmen herşey günlük güneşlik vs de ölümüne dayak yiyor adam normalde ölmesi gerek klaik gözler kayıyor bilincini kaybediyor 1 hafta sonra hop ayakta:D Zeff çok önemli bir karakter olmadığı için belki ölebilir ama Mihawk'ın ölme ihtimali sıfır.Zoro'nun öldüğünde çıldıracak kadar değer verdiği tayfa ve kaptanı haricinde birisi yok tashigi belki adam tüm zayıflıklarından arınmış :) Zoro'nun ölmesi teorisi de baya ünlü bir teoridir ona hiç girmiyorum bile Chopper'ın korsan kral olması = Luffy Zoro ya da Sanji'nin ölme ihtimali :D

Mihawk Zoro'nun saygı ve sempati duyduğu biri olabilir en fazla. Luffy'nin Ace'i, Sanji'nin Zeff'i çok farklı bir noktadadır ki Zoro için bu noktadaki isim Kuina'dır. Bilemedin Koshiro'dur. Mihawk bu kişi olamaz.

Mihawk Zoro'nun saygı ve sempati duyduğu biri olabilir en fazla. Luffy'nin Ace'i, Sanji'nin Zeff'i çok farklı bir noktadadır ki Zoro için bu noktadaki isim Kuina'dır. Bilemedin Koshiro'dur. Mihawk bu kişi olamaz.
Zoro'nun ailesi yok ki, olsa da bu saatten sonra Ace etkisi yapmaz adamda. Flashback ile aile koyarsa o başka.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık