Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2019 Kış Sezonu Animeleri Sohbet Başlığı

İzlemeyi Düşündüğünüz Animeler

• Kullanılan toplam oy
    29
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O eski animeler o güzel tsunderelere binip gittiler.
Ah ve vah.
La herifler konuyu onun üstüne kurmuş zaten :( Anca sonlara doğru düzelir...
Ki zaten çerezlik bir seriden oscar performansı mı bekliyordun :S
Bu nasıl bir savunma ya. aslkkfşşlisafas Bu konular niye bitmiyor, sürekli aynı zırvalıklar, aynı tiplemeler diyorum. Verdiğin cevaba bak. :( Bundan sonra Recep İvedik falan da eleştirmiyoruz gençler. Konuyu onun üzerine kurmuşlar. Eyvallah.

Ah ve vah.

Bu nasıl bir savunma ya. aslkkfşşlisafas Bu konular niye bitmiyor, sürekli aynı zırvalıklar, aynı tiplemeler diyorum. Verdiğin cevaba bak. :( Bundan sonra Recep İvedik falan da eleştirmiyoruz gençler. Konuyu onun üzerine kurmuşlar. Eyvallah.
Bu kitlelerle ilgili. Animeler biz koca eşekler için yapılmıyor. Animelerin çok büyük bir kısmı -18 yaş kitlesi için yapılıyor. Haliyle okul-aşk ve ecchi üçlemesi para getiriyor. Bizim aciz vücudumuz bir gün elbet toprak olacak; fakat okul ve ecchi türü animeler ilelebet payidar kalacak. Bence güzel bir açıklama oldu. Rochefelix pek beceremiyor böyle açıklama yapmayı. :p

Bu kitlelerle ilgili. Animeler biz koca eşekler için yapılmıyor. Animelerin çok büyük bir kısmı -18 yaş kitlesi için yapılıyor. Haliyle okul-aşk ve ecchi üçlemesi para getiriyor. Bizim aciz vücudumuz bir gün elbet toprak olacak; fakat okul ve ecchi türü animeler ilelebet payidar kalacak. Bence güzel bir açıklama oldu. Rochefelix pek beceremiyor böyle açıklama yapmayı. :p
O sadece eksik savunmasını biliyor zaten. :(

Bu 'sezonluk anime' kısa süreli yeni animeler mi oluyor ben buna baya yabancıyım biri aydınlatabilir mi beni :confused:

Tatlı bir seri. Öğrenci konseyi var bir tane. Bunlarda orada görevli. Konseyde başkan(erkek olan) ve başkan yardımcısı (kız olan) aslında tsundere gibi bir şey ikisi de birbirine itiraf edemiyorlar gururlarından ötürü. Anime de birbirlerine nasıl itiraf ettirmelerini denediklerini anlatıyor. Ben izlerken eğleniyorum açıkçası :D
Tamam bakayım bende bir de puanı da yüksekte ondan sordum.

Bu 'sezonluk anime' kısa süreli yeni animeler mi oluyor ben buna baya yabancıyım biri aydınlatabilir mi beni :confused:
Yoo, devam sezonuda olabilir, uzun bir serinin başladığı sezonuda olabilir. 12-13 bölümlük veya 24-26 bölümlük yeni animelerin başlangıcıda olabilir.

Bu kış sezonu başlayan Mob Psycho 100 ve Date A Live devam serileri. Bu serilerin ilk sezonları 1-2 yıl önce, hatta 5-10 yıl önce de çıkmış olabilir.

Mesela bundan sonraki sezon Nisan'da başlıyor (ilkbahar sezonu), Temmuz (Yaz sezonu), Ekim (Sonbahar), Ocak ise kış sezonu.

Dororo ve Yakusoku no Neverland bu senenin konuşulan serilerinden olur. Özellikle Yakusoku'dan bir Shingeki etkisi bekliyorum.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık