Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

2018 FIFA Dünya Kupası

'Genel Sohbet' forumunda Julius Nova Chrono tarafından 10 Haz 2018 tarihinde açılan konu

?

Kupayı kim alır?

1. Almanya

35.0%
  2. Arjantin

16.0%
  3. Belçika

12.0%
  4. Brezilya

22.0%
  5. Fransa

18.0%
  6. İspanya

13.0%
  7. Portekiz

13.0%
  8. Diğer

2.0%
  9. Hırvatistan

2.0%
  10. İngiltere

2.0%
  11. Kolombiya

1.0%
  12. Meksika

4.0%
  13. Mısır

1.0%
  14. Polonya

1.0%
  15. Uruguay

3.0%
Birden fazla oya izin veriliyor.
  1. Riful Nishi no Rifuru

Riful (Nishi no Rifuru)
    Mesaj Sayısı 2,342
    Üyelik Tarihi22 Nis 2015
    Kuradan ötürü İspanya'nın çeyrek final garanti gibiydi zaten ama teknik direktör gidince kazanmaları imkansız artık.

Federasyon etik > turnuva demiş, helal olsun, bizimkiler turnuva zamanı eşini dövdüğü ortaya çıkan adamı bırak kovmayı performansı düşer diye adama ses bile çıkarmamışlardı :/

2. Monkey D. Luffy Adamkuri/Katadam

Monkey D. Luffy (Adamkuri/Katadam)
    Mesaj Sayısı 7,523
    Üyelik Tarihi31 May 2014
    En güçlü ve dengeli kadrolar
    Fransa ve İspanya'da. Kaleci, Defans, Orta saha ve Forvetleri güçlü.
    Almanya'nın forveti zayıf fakat gol ayakları fazla.
    Brezilya'nın da kadro iyi.

Şu 4 takım dışındakilerin eksiklikleri fazla. Arjantin'in sadece forvet hattı iyi. Hırvatların da kadro kalitesi iyi ve dengeli ama kalite çok az diğerlerinin altında. İngiltere'nin kale ve defans kötü. Orta saha ise baya genç.

Zorlayacak takımların da bazılarının kadrosu dengeli. Bazılarının ise bazı bölgeleri dünya standardında iken gerisi çer çöp.

3. Julius Nova Chrono 1,500,000,000 Beri.

Julius Nova Chrono (1,500,000,000 Beri.)
    Mesaj Sayısı 1,919
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2013
    İngiltere çöp abi bildiğin. Büyüklerden biri ya da ortalama takımlardan biri (Hırvatistan İzlanda falan) gelsin de bak gör ne yapıyorlar bunlara. Büyükler denk gelirse acımam basarım handikapı, o derece :D

4. Sir_Croco23 Hisashiburi dana. Mugiwara

Sir_Croco23 (Hisashiburi dana. Mugiwara)
    Mesaj Sayısı 100
    Üyelik Tarihi3 May 2018
    Bir Madrid taraftarı olarak yapılan hoca tercihi mantıklı gelmedi bana. Madrid'in ve T. direktörün yaptığı aptallık yapıyosan bari sonra açıkla. Lakin İspanya federasyonunun yaptığıda mantıklı değil. Yazık oldu takıma.

5. Riful Nishi no Rifuru

Riful (Nishi no Rifuru)
    Mesaj Sayısı 2,342
    Üyelik Tarihi22 Nis 2015
    Federasyon daha geçen ay bu adamla sözleşme uzatmış, gelecek planları yapmış ama bu Lope Madrid'in teknik direktör koltuğu sürpriz bir şekilde boşalınca hemen milli takımı satıp gidiyor. Kovmakta haklılar.

Fernando Hierro gelmiş takımın başına, takımın içinden biri sıkıntı çekmez. Ama yine de takımın havası bozuldu.

6. Mesaj Sayısı 779
    Üyelik Tarihi20 Ağu 2017
    Daha Nijerya'yı zor yeniyorlar :D Nijerya da o eski Nijerya değil artık.

7. Monkey D. Dragon My Era... Begins!!!

Monkey D. Dragon (My Era... Begins!!!)
    Mesaj Sayısı 11,187
    Üyelik Tarihi2 Nis 2014
    İlk maç o kadar dandik ki kimse yazmamış bile dndjdndk

8. Shanks SHANKS

Shanks (SHANKS)
    Mesaj Sayısı 2,314
    Üyelik Tarihi8 Oca 2010
    Ben Almanya'yı tutuyorum çünkü takımlara baktığımda en yakışıklı oyuncular Almanya'da. Ayağınıza kuvvet :)

9. serimu D.'nin hası Ace

serimu (D.'nin hası Ace)
    Mesaj Sayısı 1,942
    Üyelik Tarihi4 Şub 2015
    Havaalaninda oldugum icin acilis torenini telefondan izledim. Toren bittigi gibi kapattim. O derece onemsiz bir mac, hatta tum turnuvanin en yavan maci bile olabilir.
    2010 acilis macida boyledi. Guney afrika-meksika :(

10. HokageNaruto (Üye)
    Mesaj Sayısı 134
    Üyelik Tarihi8 Haz 2018
    Meksika diye küçümsediğin takım zamanında Hollanda'yı Brezilya'yı eledi. Copa America'da Brezilya'yı kaç kere yendiler. Adamların gerçekten sürpriz yaptığı zamanlar oluyor. Meksika öyle çöp değil yani. Ben gene sürpriz bekliyorum.

Son düzenleme: 14 Haz 2018

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık