Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2018 FIFA Dünya Kupası

Kupayı kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    134
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence Brezilya alır gibi ama umarım Arjantin alır. O kupayı bir kez olsun Messi'nin ellerinde görmek istiyorum :) Diğer desteklediğim takım ise Almanya. Almanya veya Arjantin alırsa üzülmem :D Belçika kadrosunun hakkını verirse sürpriz yapabilir ama bu sürprizin sonu kupa olmaz yine de. En fazla yarı final görürler.

Ekline sağlık baya uğraşmısşsın anlaşılan.

Favorim Almanya. Ne kadar yenilenmiş bir kadroyla çıksalar da kupa maçlarında ayrı bir performans sergiliyorlar. Üstelik orda 3 türk kökenli kardeşimiz oynuyor.

Fransa’nın grubu ne la öyle adamlar yedek kadroyu oynatsalar yine baskın çıkarlar :)
Teşekkürler. Sadece kadroları eklerken biraz zorlandım o kadar :D

Gönlüm Arjantin'le :)
İtalya ve Hollanda'nın katılamıyor olması da hala garibime gidiyor.

@Julius Nova Chrono hocam grupları tek tek yazmak yerine şöyle bir görsel koysan daha rahat olabilir incelemesi :D

Onu ben de düşündüm de bazen yükleniciden kaynaklı fotolar gidebiliyor o yüzden iki dk fazla uğraşıp yazdım geçtim :D

Fransa'ya attım oyumu. Kazanacağından değil ama kadrosu hoş. Beklenmedik bir çıkış yapmasını beklediğim bir takım yok. Son sekize büyük futbol kültürü olan ülkelerin kalacağını düşünüyorum.

Konuyu güncel tutarsan hoş olur tabi vaktin varsa. Fikstür, maç sonuçları vs.
Fikstürleri bu akşam eklerim, maçlar oynandıkça da sonuçları ve puan durumlarını da eklerim öyle daha iyi olur diyorsan :)

Arjantin kasanmasa da olur. Ama Lütfen Messi dünya kupasını kazansın :D

Arjantin her zaman iyi bir Kadroya sahip olsa da bunu sahaya yansıtamıyor. Pek umudum yok ama Arjantin'in almasını istiyorum.

Eline sağlık @Julius Nova Chrono sonunda geldi konu : o)
Arjantin'in sorunu Messi'nin lider olarak sahaya ağırlığını koyamaması gibi bana göre. Yoksa değil mi? Konuya hakim kişiler irdelerse biraz bilgilenmiş olurum.

Şanlı Japonyamız sürpriz yaparak grubundan çıkacaktır. Gruptaki üç takım da Japonya'yı yenebilir. Polonya şu aralar fişek gibi oynuyor. Kolombiya ve Senegal de çok çok ters takımlar. Lakin Genki'si ile Honda'sıyla;Shinji'si ile Takashi'si ile bu takım gruptan çı-ka-cak-tır. :mincika:

@Julius Nova Chrono bence anket seceneklerini arttir 13 e kadar olabiliyordu sanirim.
Almanya ve Arjantin'den final bile beklemiyorum. Portekiz bence gruplardan bile cikamaz.
Aç ve tutkulu Brezilya finale cikarsa kupayi alir. İspanya yine en buyuk favorilerden olsa da eski gucunde degil ve bazi rakipleri eskisine gore daha guclu.
En iyi kadro Fransa ile Belcika da var ama 2 takimda da bi olmamislik var. Ozellikle Deschamps vasifsizi Fransa'nin onunde ki en buyuk engel. Ama ben yinede oyumu bu 2 takima atiyorum

Bence Brezilya alır gibi ama umarım Arjantin alır. O kupayı bir kez olsun Messi'nin ellerinde görmek istiyorum :) Diğer desteklediğim takım ise Almanya. Almanya veya Arjantin alırsa üzülmem :D Belçika kadrosunun hakkını verirse sürpriz yapabilir ama bu sürprizin sonu kupa olmaz yine de. En fazla yarı final görürler.

Teşekkürler. Sadece kadroları eklerken biraz zorlandım o kadar :D

Onu ben de düşündüm de bazen yükleniciden kaynaklı fotolar gidebiliyor o yüzden iki dk fazla uğraşıp yazdım geçtim :D

Fikstürleri bu akşam eklerim, maçlar oynandıkça da sonuçları ve puan durumlarını da eklerim öyle daha iyi olur diyorsan :)
Al ben düzenledim.

Arjantin'in sorunu Messi'nin lider olarak sahaya ağırlığını koyamaması gibi bana göre. Yoksa değil mi? Konuya hakim kişiler irdelerse biraz bilgilenmiş olurum.
Konuya hakim olduğumu söyleyemem. Ama bana göre öyle değil. Messi alması gerekenden fazla sorumluluk alıyor. Ancak üstüne düşen herhangi bir takım liderinden çok daha fazlası.

Messi oyunu kurma ve yönlendirme işini de iyi beceriyor ki bana göre bunu bir başkası yapması gerekiyor. Bunu Messi yapınca ve diğerlerinin milli takımda beceriksizliği tutunca Messi'nin kapasitesi milli takımda kupa aldırmak için yetersiz kalıyor.

Son düzenleme:
@Julius Nova Chrono bence anket seceneklerini arttir 13 e kadar olabiliyordu sanirim.
Almanya ve Arjantin'den final bile beklemiyorum. Portekiz bence gruplardan bile cikamaz.
Aç ve tutkulu Brezilya finale cikarsa kupayi alir. İspanya yine en buyuk favorilerden olsa da eski gucunde degil ve bazi rakipleri eskisine gore daha guclu.
En iyi kadro Fransa ile Belcika da var ama 2 takimda da bi olmamislik var. Ozellikle Deschamps vasifsizi Fransa'nin onunde ki en buyuk engel. Ama ben yinede oyumu bu 2 takima atiyorum
Ekleyeyim de kimi ekleyeyim? :D

Al ben düzenledim.

Teşekkürler ekliyorum hemen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık