Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2015 Yaz Sezonu Animeleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Gangsta izle ve beğenme ben burdayım. Bu hafta çıktı. Buna kesin başla sen hem daha 1 bölüm çıktı
Ve efsane manga fmb'ın mangakasının piyasaya yeni animesi çıktı Arslan Senki diye o da sağlam.
Ve ve sen hala gintamayı izlemediydin değil mi? Şuan anime arayorsan ve Gintamaya bakmıyorsan ayıp yahu. :D
Gintama beni sarmadı ya :|
Ha o laftan kastım yeni serilerin çıkması, Fma'nın remake'i değil. Eskiden mangadan bağımsız çok kaliteli seriler çıkardı, yok artık onlar :| Anime sektörü bitmiş, bitmiş...

Gintama beni sarmadı ya :|
Ha o laftan kastım yeni serilerin çıkması, Fma'nın remake'i değil. Eskiden mangadan bağımsız çok kaliteli seriler çıkardı, yok artık onlar :| Anime sektörü bitmiş, bitmiş...
Yahu sarmamasının nedeni ilk defa böyle bi anime ile karşılaşmamız ilk izleyişte. 50 60 kadar izleyip sağlam bi arc görünce bırakılmaz bu seri.:D Karakterleri çok özeldir onları tanısan yine yeter.
Evet anime sektörü biraz love, harem ve göğüse kaydı yalan yok ama çıkıyor arada sağlam. İzle Gangsta hele şükür be demezsen burdayım.:D

Anime izleyicileri de kalitesizleşti. Anket falan görüyorum en sevdiğiniz animeler şeklinde.
Adam-Kız oraya gelip izlediğim en iyi anime Sword Online yazıyor. Böyle saçma animeleri yukarılara çıkaran tipler olduğu için böyle tırt şeyler prim yapıyor.
Ama mesela yeni animelerde de güzel animeler var. Çok anime izleyemiyorum ama Kiseijuu,Fate serisi, Akame Ga Kill(mangadan sapıncaya kadar). Bunlar güzeldi.

Croco-Boy

Prison School mangası aşırı güzel ama mangadaki ecchi sahneleri animede iyice abartıp serinin içine edebilirler diye bir korku var içimde :/
En uyuz olduğum şey ecchi gibi gereksiz birşeyi abartıp insan gözüne sokmaları. geçen gün iş yerimde rezil oluyodum az daha çizgifilmdeki çıplak kadına bakıyor dedi hatunun biri :/ :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık