Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

15 Milyar Beri'ye Korsan Filonu Kur

Konuştu, beleş kılıçlarla bir yere gelmeye çalışan kişinin fanı. Zoro en son ne zaman düzgün vs atmıştı ya? 2012? 10 zoro verseler onu da başka yere kaybolur.
@Raiden üzgünüm elden bu kadar geliyor.
Ahaha yetmez ama evet. :/

@Densetsu no Samurai
O güzel bağyana demedi mi sen git düşmanlar geliyor diye? Kızımız özgür iradesini kullanıp kendi isteğiyle kaldı. :artiz: Tayfa tabii ki tehlikeye girecek oyun mu oynuyor bunlar kardeşim!??!

10 tane Luffy deyip geçme. 30 tane Zoro alabilirsin : ))
Coronoa Zoro olursun o kadarla dikkat et :D

@Densetsu no Samurai
O güzel bağyana demedi mi sen git düşmanlar geliyor diye? Kızımız özgür iradesini kullanıp kendi isteğiyle kaldı. :artiz: Tayfa tabii ki tehlikeye girecek oyun mu oynuyor bunlar kardeşim!??!
Tabi gül gibi kızı çamurun içine sok sonra da ya senin pabuçların kirlenmesin de. Bırak kardeşim yav. Bu bebenin bencillikleri Doğu Mavi'den Yeni Dünyaya yol oldu.

Tabii ki oldu. Bencil olmadığını hiçbir zaman söylemedik ki. Beğenmeyene kapı orada çeksin gitsin tayfadan. :cool:
Bu zoro fanları inatla anlamak istemiyor ama şu anda da, seri sonunda da luffy> zoro olacak. Bu hep böyleydi hep de böyle kalacak. Hedefler farklı bir kere. O yüzden çok tartışmanın anlamı yok.

Ben de şöyle bir yorum yapayım öyleyse, Gaban Ray'ın yeterli olmayacağını düşünüp 2v1 yapmayı düşündü, Roger'de bunun da yeterli olmayacağını düşünüp tek girdi ;)
Oden'in seviyesini arttırıp genç Kaido'ya yol yapmanın anlamı yok bence. B.hakinin ikinci versiyonunun Oden'in yapamadığı şeyi yapacağı ve seride kimin haki master olduğu ortada neticede. :D

Oden'in seviyesini arttırıp genç Kaido'ya yol yapmanın anlamı yok bence. B.hakinin ikinci versiyonunun Oden'in yapamadığı şeyi yapacağı ve seride kimin haki master olduğu ortada neticede. :D
Ben burada Ray'i gömüyorum, Kaido'yu yüceltmiyorum. O çok övdüğün Ray'ı geç, kaptanının tekleyemediği Oden'i, Kaido tekledi. Yani benim aklımda oluşan tablo, Roger ve Kaido > Oden > Ray.

Arkadaşlar kuralları okuyup tayfa kurmanız size daha az strese sokar boşverin rayi kaidouyu :D big mamı alın :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık