Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

1. ve 2.Hokage

1,2 hokageler ezer. yener demiyorum. ezer. hem edo madarada hashirama geni var diye adam madara+hashirama gücünde olmuyor. sadece onun mokuton tekniklerini kullanabiliyor. hashiramada bi iyileşme gücü varki adam yaşayan edo gibi iyileşme yeteneğine sahip.
şuan ölümsüz bir bedeni var iyileşme özelligi edo tenseile diriltilmiş bedenlerde bi + koymaz. önemli olan mühürleme ve saldırı teknikleridir. o konuda minatoya çok güveniyorum ben hem çok hızlı hem mühür tekniklerinde uzman

şuan ölümsüz bir bedeni var iyileşme özelligi edo tenseile diriltilmiş bedenlerde bi + koymaz. önemli olan mühürleme ve saldırı teknikleridir. o konuda minatoya çok güveniyorum ben hem çok hızlı hem mühür tekniklerinde uzman
dediğin doğru fakat edo tensei bedenleri çok rahat parçalanıyor. lee tekmeyle madarayı ikiye böldü. normal bedeni olsa en fazla biraz geriye yalpalanırdı o kadar. edo tenseilerin zayıf noktasıda bu darbeyi alır almaz yenilenmiyor. biraz zaman alıyor gördüğümüz kadarıyla bedenin yenilenmesi. buda rahat davranan madara için büyük bir dezavantaj. rakibi küçümserken aniden saçma bir şekilde mühür yiyebilir ne kadar güçlü olsada..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık