Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

1. Takım vs. 2. Takım

Hangi takım alır ?

• Kullanılan toplam oy
    73
Şimdi seri dragonball gibi olmadığı için şu karakter şundan kesinlikle daha güçlüdür diyemeyeceğimiz çok karşılaştırma var.Örnek olarak Adult Hitsugaya - Byakuya.İkisi de epey güçlendi Hitsugaya zanpakto seviyesi olarak daha korkutucu olabilir ama Byakuya da her alanda uçuşa geçmiş.

Şunu tahmin edebiliriz ama.Kyoraku beni 100 sene sonra geçer demişti.O hali 100 yıl sonraki haliyse Hitsugaya > Kyoraku olabilirdi.Ama bunu da net bilmiyoruz.
Kyoraku bana alçak gönüllülük yapıyor gibi geldi.Umursamaz tipte bir adam kendisi.

Gerard ve Lille ölümsüz değil mi ? Aizen'de ölümsüz ama bir süre saf dışı bırakılabilir.Gerard yenilenmesi sonsuz gibi gözüktü bana ,Lille sadece kendi saldırısıyla yeniliyor.
Bu evrendeki tek ölümsüzler bunlar değil ki. Mayuri açıklamıştı kalbi sürekli atan, durmayan başkaları da var. Kalpleri durmadığı için ölümsüzler. Aizen de onlardan biriydi
Sırf ölümsüz diye o kadar üste koymak garip bence o yüzden. Zaraki gerard’ı baya rahat ezdi çünkü. Daha güçlü bi varlık olduğu belli. Yumruğu ağızla tutup çekerek koparmak nedir? Fark çok fazlaydı.

Gremmy de kendi kendini öldürdü. Beyni error verdi zaraki gücü vücut yaratamayınca. O da kendi kendini öldürmese yenilebilir mi belli değil mesela.

bi de aizen’in etkisiz hale gelmesi üstündeki mühür kıyafetinden kaynaklıydı. Final getsuga tenshou yediğinde bile birkaç saniye sonra kalktı ayağa. Ama sandalyedeyken mermi yediğinde bile 5-10 dk falan baygın kalıyordu.

İchigo’nun öyle bankaisi var ki yhwach’ı korkutuyor. İchigo’nun kendisi de bankaisini kaybedince umudu kalmıyor. Ama quincy+hollow güçlerini kaybetmesini geçtim yhwach emdiği halde bile ichigo bankaisini geri alınca yine umutlanıyor.

Normalde bi maske için sıradan bankai gücü deniyordu. İchigo’nun bankaisi nasıl bişeyse full hollow+quincy gücünden daha değerli görüyor.

Hem quincy+hollow gücüne hem bankaisine sahipken ichigo’yu görmedik hiç. Aizen de sandalyeden çıksa bile üstündeki mühür kıyafeti duruyordu. Bu iki karakter tam güçlerindeyken yhwach’a kafa tutabilecek karakterler.

Gerard ve lillie ise yhwach için bi power up’tılar. Adam bu ikiliyi emdikten sonra bile ichigo ile aizen savaşabildi yhwach’la. Bu üçlünün ligi ayrı. Tabi yhwach almighty’den dolayı kendi liginde ama aizen ve ichigo güç seviyesi olarak apayrıydı evrene kıyasla.
_________
Bu iki quincy daha ruh kralını emmemiş yhwach’ın bile aşağısındaydılar. Shikai zaraki gibi bi hayvandan üstünler ama yhwach, ichigo ve aizen’e karşı tek numaraları ölmemek.

Yhwach tan tek yememek, karşı atak yapabilmek için ayrı bir ligde olmak lazım bunu kabul ediyorum ama, İchibe ayrı bir olay. Öyle süper güçleri var ki, Yhwachın en güçlü haliyle mücadele edebilen karakterlerin bile karşısında şansı yok bana kalırsa. Sistem hatası gibi herif, Yhwach hariç hiç kimseye kaybetme şansı yok diye düşünüyorum. İchibe farkıyla 2. takım alır diye verdim oyumu.

Bu arada çok merak ettiğim bir konu, Yhwach içine çekmeseydi Gerardın sınırını görebilir miydik acaba? Hitsugaya Gerard ve Zarakiyi kafamda tam oturtamıyorum bu yüzden. Eğer sınırı yoksa birkaç ölümden sonra en üst lige çıkabilirdi heralde.

Bu evrendeki tek ölümsüzler bunlar değil ki. Mayuri açıklamıştı kalbi sürekli atan, durmayan başkaları da var. Kalpleri durmadığı için ölümsüzler. Aizen de onlardan biriydi
Sırf ölümsüz diye o kadar üste koymak garip bence o yüzden. Zaraki gerard’ı baya rahat ezdi çünkü. Daha güçlü bi varlık olduğu belli. Yumruğu ağızla tutup çekerek koparmak nedir? Fark çok fazlaydı.

Gremmy de kendi kendini öldürdü. Beyni error verdi zaraki gücü vücut yaratamayınca. O da kendi kendini öldürmese yenilebilir mi belli değil mesela.

bi de aizen’in etkisiz hale gelmesi üstündeki mühür kıyafetinden kaynaklıydı. Final getsuga tenshou yediğinde bile birkaç saniye sonra kalktı ayağa. Ama sandalyedeyken mermi yediğinde bile 5-10 dk falan baygın kalıyordu.

İchigo’nun öyle bankaisi var ki yhwach’ı korkutuyor. İchigo’nun kendisi de bankaisini kaybedince umudu kalmıyor. Ama quincy+hollow güçlerini kaybetmesini geçtim yhwach emdiği halde bile ichigo bankaisini geri alınca yine umutlanıyor.

Normalde bi maske için sıradan bankai gücü deniyordu. İchigo’nun bankaisi nasıl bişeyse full hollow+quincy gücünden daha değerli görüyor.

Hem quincy+hollow gücüne hem bankaisine sahipken ichigo’yu görmedik hiç. Aizen de sandalyeden çıksa bile üstündeki mühür kıyafeti duruyordu. Bu iki karakter tam güçlerindeyken yhwach’a kafa tutabilecek karakterler.

Gerard ve lillie ise yhwach için bi power up’tılar. Adam bu ikiliyi emdikten sonra bile ichigo ile aizen savaşabildi yhwach’la. Bu üçlünün ligi ayrı. Tabi yhwach almighty’den dolayı kendi liginde ama aizen ve ichigo güç seviyesi olarak apayrıydı evrene kıyasla.
_________
Bu iki quincy daha ruh kralını emmemiş yhwach’ın bile aşağısındaydılar. Shikai zaraki gibi bi hayvandan üstünler ama yhwach, ichigo ve aizen’e karşı tek numaraları ölmemek.
Ishida ve Jugram Haschwalth hakkında ne düşünüyorsun ?

_________
Evet ,İchigo ve Aizen reitsu seviyeleri çok yüksek o yüzden Yhwach'la kapışabildiler ama sonuç en başından belli Yhwach ölümsüz olduğu için kaybetmiyecekti geleceği değiştirip kendini diriltti.Yhwachın scripleri almasının sebebi quincylere ihtiyacının olmaması.Gerard ve lille çok hax.Gerard en sonunda fiziksel olarak üstün hale gelecekti,Lille zaten herşeyi delip geçen yeteneği var ve hiçbir silah ona zarar veremez kendi diyor ,kido bile.

Ishida ve Jugram Haschwalth hakkında ne düşünüyorsun ?
Bazz B renji’yi bankai’ye zorlamışken daha 4 parmak tekniği atıyordu. Jugram ise tüm parmaklarını kullanan halini bile ezdi geçti eforsuz şekilde. Kendi harfini kullanmadı da.

Sadece quincy formlarına göre konuşursak yhwach’ın en güçlü askeriydi diye düşünüyorum. Ama gerard ve lilie son ilahi formlarıyla geçiyorlardır derim.

Jugram ve ishida’nın hax’ları çok tehlikeli. Hemen indirmen lazım yoksa yedikleri hasar sana dönüyor.
İlahları saymazsak Yamaji, ichibei ve bankai zaraki yapabilir bunu. Lillie ile gerard da kendi hax’larıyla kazanır. Onların aşağısını yenerler derim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık