Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Mevcut Güçlerine Ek Sadece Sarsıntı Meyvesi ile İmparator Olabilecek Karakterler

Deprem meyvesi şu seviyede kimlere verilse Yonko dersiniz kafadan?

• Kullanılan toplam oy
    188
Merhabalar Arkadaşlar
Geçen bazı arkadaşlarla tartıştığımız forum özelinde kişilerin ne düşündüğünü merak ettiğim bir anket yapmak istediğim bir konu açıyorum.

Bildiğiniz üzere Karasakal Beyazsakalın gemisinde gücünü saklamış. 2. Tümen komutanlığını da istememiş. Shanks'a yarasını o vermiş. Shanks Beyazsakalı uyarmaya gelmiş bu heriften ötürü falan filan. Neyse burada tartışmaya açacağım konu. Uzun vadede bu adam meyveyi yemeden de Yonko olabilirdi diye düşünüyorum ben. Ama arkadaşlar bu görüşüme karşı çıktı olamazdı dediler. Deprem meyvesinin yıkım gücü en güçlü meyve olmasına dünyayı yok edecek gücü olmasına bağladılar velasıl derken bu durum Tiç'e özel değil. Katakuriye de versek şuan ki durumuna ek olarak 2. meyve olarak onun Yonko olacağını deklare ettiler.

Ben de dedim ki Big Mom'u görmüyonuz mu karıya hiçbir şey etki etmiyor doğuştan güçlü Natural born killer la. Ki cidden öyle kadına etki eden kendisinden başka bişey yok şuanda bu karakteri de zaten böyle yapmasa seri de Big Mom peygamberliğini ilan ederdi herhalde. Daha dünyanın en güçlü canavarı olan Kaidosu var bunun Beyazsakalı var böğründe iki delikle neler yaptığını gördüğümüz karakterler. Ben açıkçası Katakuride bu ışığı görmediğim için meyve ile de Yonko olamayacağını düşünüyorum. Ama dikkat edin şuan bulunduğu güce sadece meyve eklenecek uzun vadede belki hakisinide geliştirip o güce ulaşabilir o farklı durum şu çizdiği profille ekstra olarak herhangi bir ilerleme olmadan deprem meyvesi eki ile o güce ulaşabilecek karaktermidir Katakuri?. Yada öyle karakterler var mıdır? Kimlerdir bunlar. Misal amirallerin o güce ulaşabileceğini düşünüyorum (Kararsızım tam emin değilim bu konu da) (Yonkolardan altta gördüğüm için görmeyen üyelerde muhakkak ki vardır.) Tartışmaya amaç istediğim bir şeyde bu bağlamda, Misal Garp yada Shanks Deprem meyvesini yemiş olsalar şu seviyelerinde ne olurdu. Onlarda bildiğin tanrı haline gelirlerdi evrende gibi düşünenler olabilir. Neler düşünüyorsunuz bu konu bence ucu açık tartışmak için iyi bir konu. Meyvelerin kullanıcıya getirdiği gücün üst seviyelerdeki karakterlere etkisi ile alt seviyede karakterlere etkisi farklı olur diye düşünüyorum Üst seviyede ki karaktere bu meyve + olarak bir güç getirirken seviyesinde bir tık dediğimiz o oynamayı yapacaktır bence. Ama alt seviyede bir adamda ise onu aklının alamayacağı seviyelere aniden sıçratacaktır. Yani Shanks gidip deprem meyvesi yedi diye Kaido'nun içinden geçemez onu demek istiyorum yener belki ama 5-10 gün ne kadar gerekliyse savaşırlar. Ondan sonra yener diyorum.

Siz ne düşünüyorsunuz?

NOT: RESİM YOK DİYE ÇEMKİRMEYİN HEPSİNİ BİLİYONUZ ZATEN KARAKTERLERİN. :(

Amiralleri söylemeye gerek bile yok . Fujitora hariç onda olsa da birşey değişmez.

Katakuri de o potansiyel bence var.

Listede tüm isimlerin +Deprem meyvesi ile "Boş Yonko koltuğunu" doldurabileceğini düşünüyorum.

Bence çoğu geçer o koltuğa. Deprem meyvesi çok absürt bir güç. Ama haki seviyesi de önemlidir ya. Amiraller ve Kata kesin gecer. Luffy zaten lastik meyvesiyle bunu başaracak deprem meyvesi olsa şimdiden olurdu zaten.

Şöyle düşünelim.Deprem meyveli Kata vs WB ? Bence WB zorlansa da alırdı.Sağ kolları amiral,amiralleri de yonko seviyesine taşırdı diyeyim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık