Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Şu Anda Size En Komik Gelen Düşünce

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    182
*Law+Sugar kombosu Yonkou gücünde
*Dof Ailesi Wb ailesini zorlanmadan alır.
*Marco'nun saldırı gücü yok.
*Sabo kesinlikle öldü. (Zamanında efsane bir tartışma dönmüş sitede. Turkishmusic.org'daki Sezen Aksu tartışması bir, o tartışma iki.)

Daha yazacaktım da Sabo aklıma gelince tekrardan gülmeye başladım. :D

*Law+Sugar kombosu Yonkou gücünde
*Dof Ailesi Wb ailesini zorlanmadan alır.
*Marco'nun saldırı gücü yok.
*Sabo kesinlikle öldü. (Zamanında efsane bir tartışma dönmüş sitede. Turkishmusic.org'daki Sezen Aksu tartışması bir, o tartışma iki.)

Daha yazacaktım da Sabo aklıma gelince tekrardan gülmeye başladım. :D
Sabo'yu unutmuşum bak kıstaslara tamamen uyuyor geçmiş gitmiş bir olay.Onu da ekliyorum.

O Sengoku'nun resmi ne öyle ya :hhh:

Bence en komiği Hody elindeki suyu fırlatınca @Reiper'in çıkıp bakın WB'nin fiziksel gücünden fazladır bunun gücü demesi :oleyo2:

Tabi artık komik olmayan başka bi durum var arada sırada çıkıyorlar Garp adamdır diyorlar :of:

Aklıma bir tane daha geldi.

Mihawk Logialarla karşılaştığında hakisi olmadığından kaçarak kurtuluyor böylelikle ünvan kendisinde kalmaya devam ediyor :gamyon:

Dof tayfasını eklemeni talep ediyorum :(
Konuya uygun olmadığını yazmıştım.O dediğin tartışmalar zaten Dressrosa bittikten sonra yapıldı.Yeni ne gördün de gülünecek bir şey olduğunu düşünüyorsun anlamadım.Ne Wb tayfası gözüktü ne de Dof ailesi hakkında tekrar bilgi verildi.Yapılan yorumlar gülenler ağlayanlar tamamen kişisel görüşe dayalı.

Bobbin gülesim geliyor , BigMom ile konuştu diye neler dendi neler.

Birde Judge armudu Amiral seviyesi felan , trajikomik bir sonuç alındı yine.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık