Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Şov Niteliğindeki En Etkileyici Güç Gösterisi

Açıkçası anket isminde biraz kararsız kaldım fazla uzatmak istemedim.:D

Bu ankette op karakterlerinin tek başlarına birden fazla rakip karşısında yaptıkları tek kişilik şovları karşılaştıracağız.

Bir anda birden fazla rakibi hızlı bir şekilde etkisiz hala getiren,gerekirse tek atan ve üstünlüğünü kabul ettiren isimler üzerine yoğunlaşacağız.Unuttuklarımız yada kategori konusunda kafamıza yatmayan isimler için şimdiden affoluna.Olayları bildiğiniz için kısaca video ekleyeceğim çoğu zaman,etkisinide daha çok hissedersiniz animede izlediğinizde.

Önce biraz nostalji yapalım.Kronolojiye uyalım.

1 - Kaptan Kuro ve toplu imha tekniği Shakushi...

Malesef net bir video bulamadım.Ancak unuttuğunuzu sanmıyorum.

2 - Sırada yine unutulmaz olaylardan bir tanesi var.Tarihe impel down hadisesi olarak kazınan bu olayda, Müdür Magellan " Şovumu yapar dönüp arkama seyirciyi selamlamam bile " diyor ve tüm tayfaya tek atıp geçiyor :D

Direk video ekleyelim.

[/video]

3 - Şimdiki seçeneğimiz ise kemçük ağızlı amiralimizin meşhur süpernova olayı.Bu olaydan sonra evrende bile süpernova kalmadı :D

[/video]

4 - Bu seçenekte ise keçisiyle meşgul olup,etliye sütlüye karışmayan Filo Amiralimiz sahne ışıklarının hazırlanmasını emrediyor ve ani bir biçimde sahneye çıkıyor.Karasakal tayfası gösteriyi çok beğeniyor ve saygıdan hepsi eğilip hürmette kusur etmiyorlar :D

[/video]

5 - En iddaalı isme geldik.O bir kral.Muhteşem yumruklara sahip.Belkide korsanlar dışında gördüğümüz en güçlü krallardan bir tanesi.Yonkouları bile devirecek yumruklara sahip olduğu iddaa ediliyor. :D İşte Elizabello ve kolezyumu titreten kralın yumruğu.:cool:

6 - Sırada Şampiyon kemeri olan bir isim var.1.Tümen Komutanı Jesus Burgess.Tam bu işlerin adamı.Kolezyumu saniyeler içerisinde temizleyerek ne kadar titiz olduğunu gösterdi.Bu olayı zaten göremedik çok hızlıydı animeye eklenmesi iyi olmuş.

[/video]

7 - Son olarak ise genç kızların rüyalarını pisleyen Prens geliyor.Yanlış duymadınız :D bu formda süslemiyor onu gören dehşete kapılıyor :D Misafir umduğunu değil bulduğunu yer üzgünüm.Bu adamın yanına uyurken yaklaşmayın.

İşte karşınızda Hakuba ve Rommel'in Kamaitachi'si

Hepsi bu kadar.Yeterince seçenek olduğunu düşünüyorum umarım anket hoşunuza gitmiştir :)

Sengoku'nun ne işi var ? :/ Tamamen başarısızdı Marineford'da eşşeğe bile tek atamadı .
Onu geçtim Luffy tınlamadı bile :T
Kime tek attı neyi püskürttü ? :T

Burgess'i görür görmez bastım oyu.

Gelişine bi koydu adamlara dev gökyüzünde stratosfere çıkıp , dönerken kafa üstü ,..o değilde cümleyi tamamlayamadım neyse anladınız siz.

[video=youtube;oobPAp4C94I]http://www.youtube.com/watch?v=oobPAp4C94I[/video]

Diğer seçeneği ile Mihawkın ilk belirişi ve zoroyu isviçre çakısıyla tokatlaması diyorum.

Edit:Gemiyi ikiye bölmesini yazmayı unutmuşum.

Eşşeğe bile mi :ehe: Bu korsanfanı seviyorum yahu :D
Adamın eşşeği hiç birşey olmamış gibi kalktı daha ne olacak ? :/
Kimseyi durduramadı yaptığı gövde gösterisi neymiş merak ettim :T Gözlerinin önünde adamı kaçırdılar
Karasakal tınlamadı bile konu açıklamanla çok çelişen anket şıkkı .
Hayır tek attığı veya counterladığı biri varsa söyleyin bende merak ettim :T

Oyum Magellan :T

Tabiki kizaru süpernovalara tek attı.

Sonra bizim tayfayada tek atacakti ama kara kıral ve kuma kurtardı tayfayı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık