Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Az önce örümcek adamdan çıktım ve baya güzel film bence. Hele ki beni tatmin etmeyen ilk filmden sonra çok iyi geldi. After creditsteki olayı beklemiyordum. Şaşırdım baya.

J. Jonah Jameson'ı görmek de ayrı güzel oldu.

İzlediğim en iyi spidey filmiydi. Bana kalırsa da Spider-versele yarışacak bir film olmuş.
Mysterio mükemmel işlenmişti. Peter'ın karakter gelişimi de güzeldi.

Mysterio mükemmel işlenmişti. Peter'ın karakter gelişimi de güzeldi.
Mysterio gerçekten güzel işlenmişti.
After creditste spidey'nin gerçek adını söyleyince ölmeden önce bunu mu yaptın lan dedim. Tony haklıymış. Bu adam dengesiz.
Peter'da zaten kendimizi görme gibi bir durum oluyor ve bu yüzden çok seviyorum. Ayrıca karakter gelişimi dediğin gibi güzeldi.
En azından o da Tony gibi kendisine inanıyor.

Mysterio gerçekten güzel işlenmişti.
After creditste spidey'nin gerçek adını söyleyince ölmeden önce bunu mu yaptın lan dedim. Tony haklıymış. Bu adam dengesiz.
Peter'da zaten kendimizi görme gibi bir durum oluyor ve bu yüzden çok seviyorum. Ayrıca karakter gelişimi dediğin gibi güzeldi.
En azından o da Tony gibi kendisine inanıyor.
Sırf kötü olmak için kötü olan biri değildi. Ek olarak tam bir Villain'ın yapacağını yapıp gider ayak son darbeyi de vurdu.

Mysterio şu an en sevdiğim 2. MCU Villain'ı oldu.

Sırf kötü olmak için kötü olan biri değildi. Ek olarak tam bir Villain'ın yapacağını yapıp gider ayak son darbeyi de vurdu.

Mysterio şu an en sevdiğim 2. MCU Villain'ı oldu.
Özellikle Peter için çok iyi bir villain. Onun karakter gelişimi için çok önemliydi. Villain'lığının hakkını da veriyor ki dövüşteymiş gibi rol yapması felan baya hoşuma gitti.
1.si Thanos mu acep?

Özellikle Peter için çok iyi bir villain. Onun karakter gelişimi için çok önemliydi. Villain'lığının hakkını da veriyor ki dövüşteymiş gibi rol yapması felan baya hoşuma gitti.
1.si Thanos mu acep?
Birincisi Winter Soldier ama artık Villain'dan sayar mıyız bilemiyorum.

Aslan Kral çok ayrı bir şey ya. Bir kez daha ne kadar çok sevdiğimi anladım.

Film hakkında söylenecek pek bir şey yok zaten. Çoğu kişi biliyordur. Tek söyleyebileceğim şey duyguları bize müziklerle aktarmaları güzeldi.

Baby Driver'ı izledim 2 gün önce. Sürükleyiciydi beğendim. Karakterler ilgi çekiciydi. Seçilen müzikler muhteşemdi özellikle. Hele o aksiyon sahneleriyle müziklerin senkronizasyonu filmin en çekici yanlarından biriydi. Jon Hamm yine döktürmüş. Boş zamanınızda izlerseniz pişman olmazsınız bence. Bu da favori sahnem. Spoiler içerir ona göre. :oleyo:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık