Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Blade:1-2

İlk film sinema tarihinin en etkileyici açılışlarından birine sahip. Evren muazzam. Yol ortasında polise sıkıyorsun. Kimse dönüp bakmıyor:d
Bu akşam son filmi de izleyeceğim.
3-4 yıl sonra tekrar bir tur atmaya dönerim muhtemelen. Benim için böyle bir seridir:d
2 hafta önce bende seriyi tazeledim. İlk filim zamana yenik düşmüş tabi açılış sahnesini saymıyoz. 2. film en iyi filmi. 3. filim, malasef bu film seriye yakışmamış, özelikle final aksiyonu çok tırt. Dahi iyi final filmi olmalıydı seriye. Wesley abimizden daha iyi bir Blade düşenemiyorum. Rolüne daha yakışan 2. bir oyuncu yok.

Mahershala Ali ile yeni Blade serisi yapıyor Marvel.

Son düzenleme:
Blade Runner’ı açtım 40 dk falan izleyip kapattım :(
Blade Runner benim en anlayamadğım şeydir sinema Dünya'sın da. Filim yavaş, çok uzun, seneryo vasat,oyunculuklar eh, aksiyon az ve çok yavaş, tempo çok düşük, Ryan Gosling hiç sevmem. Ama film çok iyi, gel işin içinden çık.

2 hafta önce bende seriyi tazeledim. İlk filim zamana yenik düşmüş tabi açılış sahnesini saymıyoz. 2. film en iyi filmi. 3. filim, malasef bu film seriye yakışmamış, özelikle final aksiyonu çok tırt. Dahi iyi final filmi olmalıydı seriye. Wesley abimizden daha iyi bir Blade düşenemiyorum. Rolüne daha yakışan 2. bir oyuncu yok.

Mahershala Ali ile yeni Blade serisi yapıyor Marvel.
2023-24 gibi yeni film gelecek deniyor. O kadar beklemeseydik iyiydi. Mahershala Ali de gidebilir role aslında. Azcık külo alsa yeterli gibi:d

Perfect Blue Konusu

En son Perfect Blue'yu izledim. Şarkıcılıktan aktrisliğe geçen bir kadının ve çevresindekilerin ruh halini anlatıyor.

Açıkçası filmi tam anlamıyla kavradığımı söyleyemem. Zaten hakkında birkaç yorum okuduğum zamanda dikkat çekilen şeylerden birisi olaylarının takibini kolay olmamasının kasti yapılmış olması. Satoshi Kon rüya mı gerçek mi ikileminde sıkışmamızı istiyor. Amaç burada tam kavrayıştan ziyade hissediş olsa gerek.

Yine de izleyen üyelerin yorumunu merak ediyorum.

Malcom ve Marie
Aslında izledim demek doğru olmaz, 30 dk kadar dayanabildim. Sıkıcı değil tek sorun sürekli kavga gürültü olması. İzlerken kendi tartışmalarım aklıma gelip duruyor.

Böyle bol diyaloglu, az kişi ve kısıtlı mekanlarda geçen filmleri seven varsa Before serisini öneririm.
Şimdi The Dig izleyeceğim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık