Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Bir iki fotosuna baktım da adamın çok komik bir tipi var her an gülecekmiş gibi bakıyor. Blade karakterinin altından kalkar mı bilemedim. Wesley Snipes olmasını bekleyen yok zaten de az biraz daha karizma olaydı bari.
Şuan sanırım oyunculuk olarak en öne çıkan siyahi oyuncu ya. Marvel genç ama popüler, tecrübesiz, yeni biri yerine direkt sağlam bir oyuncu bulmuş. Yeni Blade adına umutlandım.

Onagh

Pek s*nefil olmadığım için bir şey diyemem ama Wire'da göründüğü her sahnede ''affet baba, oğlun bir afroamerikalıya düşüyor'' diye duvarları yumrukluyordum.........
Konuk olduğu dizilerde izlemek lazım asıl onu. Başka bir hava, bambaşka bir karakter katıyor. Adamı görmek bile keyifli ne diyeyim.

Blade:1-2

İlk film sinema tarihinin en etkileyici açılışlarından birine sahip. Evren muazzam. Yol ortasında polise sıkıyorsun. Kimse dönüp bakmıyor:d
Bu akşam son filmi de izleyeceğim.
3-4 yıl sonra tekrar bir tur atmaya dönerim muhtemelen. Benim için böyle bir seridir:d
İlk iki filmi Marvel'ın en iyi filmlerinden ayrıca kesinlikle Nomak seriler içerisindeki en iyi kötü karakterlerden biriydi. Şu dövüş sahnesiyse muazzam.

Üçüncü film kötü onu seriden saymıyorum bile.

İlk iki filmi Marvel'ın en iyi filmlerinden ayrıca kesinlikle Nomak seriler içerisindeki en iyi kötü karakterlerden biriydi. Şu dövüş sahnesiyse muazzam.

Üçüncü film kötü onu seriden saymıyorum bile.
Dövüş muazzam. Zaten biri kalkıp ''ehüehü marwel mi izliyorsun ehüehü'' demediği sürece serinin o evrene ait olduğunu düşünmezsin:d
Beni en çok etkileyen Nyssa'nın filmde takındığı tavır ve sonu olmuştur hep 2. filmde.........

Şuan sanırım oyunculuk olarak en öne çıkan siyahi oyuncu ya. Marvel genç ama popüler, tecrübesiz, yeni biri yerine direkt sağlam bir oyuncu bulmuş. Yeni Blade adına umutlandım.
Blade çok iyi bir oyunculuk gerektiren rol değil ama ya tarz olacak karizma sıçacak karakter bitti. Adamın oyunculuğunu bilmem çok iyi olabilir de tipten biraz kaybediyor açıkçası bu rol için. Çektiklerinde bakarız artık.

Onagh

Blade çok iyi bir oyunculuk gerektiren rol değil ama ya tarz olacak karizma sıçacak karakter bitti. Adamın oyunculuğunu bilmem çok iyi olabilir de tipten biraz kaybediyor açıkçası bu rol için. Çektiklerinde bakarız artık.
Tek tip oyuncu. Mimik yok. Ne zaman kızıyor, ne zaman şaşırıyor ya da üzülüyor anlaşılmıyor. Babamı koysam yerine sırıtmaz. Keanu Reeves için de benzer şeyler söylenir ama o bunu aşalı çok oldu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık