Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Gene keko gene kaliteli bir paylaşım.
Azcük oyuna ara verip sanat açlığımı doyurasım gelmişti:d
Bu filmi çocukken, gençken izleyen herkes için öyle bir film ya. :D

Şu filmi çok sağlam ve popüler bir siyahi oyuncu ile biraz daha iyi kurgu ve daha tutarlı bir evren içinde çekeceksin. Sonra da Marvel evrenine sokacaksın. Marvel bir on yıl daha batmaz. :D
Valla yarınlar yokmuşçasına insanlar patlıyor/öldürülüyor seride. Hani capşit dediğimiz şeylerde göremediğimiz bir durum.
Adam anasını öldürüyor zart diye:d

Çekecekler zaten. Mahershala Ali oynayacaktı.
Marvel az çok akıllandı. Umarım eskisi gibi kanlı, vahşetli bir şeyler olur. Eğer öyle olursa 1 milyar dolara ulaşır. Yoksa çöp. :(

Çünkü hep gerçek hayattan dram içerikli kaliteli filmler izlemeye çalışıyorum. Bu filmlerde genelde su gibi akmıyor. Ayrıca kaliteli iş olup beğenmediğimi söyleyince daha çok dikkat çekebiliyor :/
Bir soraydın foruma falan. :D Ne tarz bir şey izlemek istiyorsun bir sürü kişi var burada sana yardımcı olur. :D

Film hakkında bir iki yorum okusaydın mevzuyu çözerdin az çok lan, afişine konusuna bakıp direkt daldın demi?
Bir bilimkurgu izleyeyim dedim sağlam olsun diye aradım taradım bu filmi buldum . Hem fazla eski değil hemde dönemine göre baya iyi çekilmiş distopik bir film. İnsansı robotlar isyan etmiş polis peşine düşmüş filmin adı bıçak sırtı diye çevrilmiş yani ağır bir film beklemiyordum . Ayrıca insansı robotların bedenlerinin yüzde yüz insana benzemesini de saçma buldum . Evet dışı benzeyebilir ama neden içi de birebir aynı ki..

Bir soraydın foruma falan. :D Ne tarz bir şey izlemek istiyorsun bir sürü kişi var burada sana yardımcı olur. :D
Deneme yanılma yoluyla buluyoruz işte fena mı . İzlediğim her filmi beğenecek miyim arkadaş :gamyon:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık