Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Farewell My Concubine

Raise the Red Lantern kadar etkileyici değil. Bir noktada ritmi acayip düşüyor. Doğal olarak kopuyorsun. Filmi üç parçaya bölersek... İlk kısmı inanılmaz etkileyici, akıcı. İkinci en problemlisi. Final kısmı da pek iç açıcı değil ama, finalin kendisi vurucu. Çin Kültür Devrimi denen kepazeliği açıkça göstermesine şaşırdım. Ayrıca filmin kahramanı Sanji'ye gibi çok yönlü.
Adam sanatçı.Sanji sanat mı yapıyor ? Mutfak masasında belki. :D

The Fountain. Spoilersız yorumum,

Resmini falan atmakla uğraşmayacağım hiç beğenmedim filmi. 1/10 . Filmi de pek anlamamısım zaten ama okuyup anladığımda da mutlu olmadım. Normalde filmde anlamadığım şeyler kalmasını severim halbuki. Filmi seven insanlarda son 20 dakikası için falan seviyordur. Bütün film boyunca boş boş diyalog izleyip 20 dakika da bana hayatın şifresini verecek halleri yok. Filmin sonu da sündüre sündüre bitirilmiş biraz daha sade olabilirmiş . Normalde filmi kapatırdım yarıda ama okuduğum yorumlar yüzünden merak edip sabrettim. Ölüm ve yaşam hakkında bir yapım ama bir tane bile güzel diyalog yok ya da bir tane güzel replik yok. (Bu filmin kısa olmasına da bağlı ama banane uzun yapsalarmıs). Gerçeklikten uzak mistik kaçan bir yapım. Beğenenin çok beğeneceği beğenmeyenin hiç beğenmeyeceği değişik bir yapım.

MEMENTO

Akıl Defteri, kısa süreli hafıza kaybı olan bir adamın karısını öldürenleri bulma çabasını konu ediyor. Leonard Shelby, ucuz otel odalarında konaklayan ve sadece nakit para kullanan biridir. Şık giysiler giyip, Jaguar marka araba kullanan Leonard, dışarıdan işadamı gibi görünmektedir. Fakat aslında hayatını karısına tecavüz edip öldüren kişiyi bulmak için adayan biridir.
Ne yazık ki Leonard’ın bu yolda ciddi bir engeli vardır, yaşadığı, çok ender rastlanan ve tedavi edilemeyen bir tür hafıza kaybı. Her ne kadar hayatının 'kaza'’dan önceki dönemlerini hatırlayabiliyorsa da, bazen 15 dakika öncesinde nereye gittiğini ve nerede olduğunu bile unutabilmektedir.

Çok sürükleyici bir filmdi. Filmin çok anlaşılmaz ve beyin yaktığıyla alakalı bir şöhreti var. Evet biraz karışık bir film ama o kadar da değilmiş. İzlediğim en iyi filmlerden biri, hiç oscar almamış olması üzücü.

Los Cronocrímenes

Ortalama altı oyunculuk, orijinal bir konu. Zaman yolculuğundan ziyade güzel işlenmiş bir paradoks filmi. İlgisi olan, direkt açıp izlesin.

Hector yanlışlıkla bir zaman makinesine girer ve zamanda geriye gider. Kendini bulmak, öngörülemeyen sonuçları olan bir dizi felaketin ilki olacak.

nymphomaniac vol 2 - vol 1'den çok çok daha iyi olmuş ve final sahnesinin öncesi komple tahmin edilebilirken final sahnesinin aklıma gelmemiş olması beni çok tatmin etti bu filmde cinsel bir hastalık anlatılıyor ve çok fazla çıplaklık var bundan rahatsız olanlar için pek uygun bir film değil öte yandan bir sex filmi de değil
mortdecaı- 7/10 lik filmlerden karakterler ve filmin işlenişi çok hoş olmuştu
BATMAN BEGİNS BENN AFLECK yüzünden soğuduğum batman karakterini tekrar sevebilmek için izledim ve muazzam bir film

RUSH

Zafere Hücum, iki yarışçı arasındaki rekabeti konu ediyor. 1976 yılında gerçekleşen Alman Grand Prix yarışında Niki Lauda'nın kullandığı Ferrari ikinci round'un sonunda yaşadığı bir sorun nedeniyle yarış dışı kalır ve birincilik ezeli rakibi James Hunt'a gider. Bu kaza sonrasında Lauda yaralanır; aradan geçen altı haftanın ardından olağan hırsı ve öfkesiyle pistlere geri döner. İki yarışçı arasında italyan Grand Prix'i ile başlayan mücadele diğer yarışlarda katlanarak devam eder. Hedef dünya şampiyonluğudur...

Çok güzel filmdi spor filmlerini genelde sevmem ama bu filme bayıldım. Zaten sporun ötesinde kaliteli bir drama filmi . Filmde hoşuma gitmeyen bir şey yok .

James bu is daha cok Tutku’yla ve kalple yapan taraf olmasına rağmen filmin sonunda evrildiği nokta garibime gitti. Herşey şan şöhret için miydi ulan...

Los Cronocrímenes

Ortalama altı oyunculuk, orijinal bir konu. Zaman yolculuğundan ziyade güzel işlenmiş bir paradoks filmi. İlgisi olan, direkt açıp izlesin.

Hector yanlışlıkla bir zaman makinesine girer ve zamanda geriye gider. Kendini bulmak, öngörülemeyen sonuçları olan bir dizi felaketin ilki olacak.
Oyunculuk zaten onemli degil hikayesi kendini hayli hayli kurtariyor. Izlemeden once dikkat edilmesi gerektigini bildigim halde sonlara dogru geriye donup tekrar baktigimi bilirim, gozumden kacan ayritilari gormek icin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık