Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Benim en çok dikkatimi çeken Mahmut Hoca'nın sürekli burası ticarethane değil demesi. Özel okul yahu orası bildiğin ticarethane işte :D
Güzel bir bakış açısı ama filmde işte bak beyim tarzı yaklaşımlar olduğu için pek realist bakmıyordu yeşilçam olaya.Birde şimdi o dönem çok farklı belki şimdiki kadar ticarethane değildi özel okullar belki ondan dolayıdır o replikler bilemiyorum.

Güzel bir bakış açısı ama filmde işte bak beyim tarzı yaklaşımlar olduğu için pek realist bakmıyordu yeşilçam olaya.Birde şimdi o dönem çok farklı belki şimdiki kadar ticarethane değildi özel okullar belki ondan dolayıdır o replikler bilemiyorum.
Yok be müdür sürekli bu dükkan nasıl dönüyor diyordu :D Tabii şimdikiler gibi değildi. Yoksa bunlar boyuna sınıfta kalmazdı hocalar geçirirdi :D

Mandariinid
Mandalinalar, savaşın ortasında kalan iki yaşlı adamın hikayesini konu ediyor. Kafkasyada artık savaş kapıdan içeri girmiştir. Çatışmanın kendileri üzerinde oluşturacak tahribatın farkında olan halk; canlarını güvenlik altında alabilmek için Estonyaya göç etmeye başlamıştır. Yaşadıkları yeri tek edemeyen iki yaşlı insan; savaşın tam kalbinin attığı yerde kalmış ve yavaş yavaş da maddi sıkıntılar yaşamaya başlamışlardır. Bu iki yaşlı adamın, göç edememe sebebi de bu maddi sıkıntılardır.Biri marangozluk yaparak diğeride bahçesindeki mandalinleri toplayarak bu parayı temin edip göç etmeyi planlamaktadır. Fakat ne yazık ki her ikisi de bulundukları toprakları terk etmek için geç kalmıştır ve iki yaşlı adam tam savaşın ortasında kalır. Bir Gürcü bir de Çeçen askerini evlerine alıp tedavi eden bu insanlar, bu sayede savaşın taraflarında biri olmaksızın ayakta kalmaya çalışırlar.

Savaşın insanlar üzerindeki etkisini güzel bir senaryo,iyi oyunculuklar ve harika bir atmosferle çok başarılı bir şekilde göstermişler.Fazlasıyla sevdiğim,naif bir yapım oldu :gamyon:

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık