Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Gisaengchung (Parasite) kore yapımı 2019da izlediğim en iyi filmlerden bir tanesi.

Fakir bir ailenin çocuğu özel ders vermek için zengin bir ailenin yanında işe başlıyor. Kendi anne baba ve kardeşini orada işe başlatmak için orada çalışanların ayağını kaydırıyorlar. Sonradan olaylar gelişiyor.

İzlemenizi tavsiye ederim.

Ben sinema sanatından anlamayan, elime fotoğraf makinesi bile almamış, telefondan çekerken bile fotoları mahv eden biriyim, o yüzden Recep İvedik'i bile eleştirmeye haddim yok, haşa ne haddime. Beğenip beğenmediğimi bile söylememe izin yok, film izleyebildiğim için şükretmem lazım. Film üzerine master doktora yapmadığım için şurası olmamış burası iyiymiş demeye salahiyetim yok,olur mu hiç. Bizim yerimize yorum yapıp, film ile ilgili ne hissetmemiz gerektiğini bize söyleyen insanlar var en azından, Allah'a bin şükürler olsun.
Bir iki film çek öyle konuş Tilqi :oleyo2: Recep İvedik bile derken o büyük şahesere laf atmış oluyorsun :oleyo2:

Neyse ciddi moda geçersem.
Herkes beğenmek zorunda mı zaten :oops: Joker'i gram sevmem, filmi izlemedim ve izlesem de beğenmeyeceğim kime ne bundan değil mi?

Bir iki film çek öyle konuş Tilqi :oleyo2: Recep İvedik bile derken o büyük şahesere laf atmış oluyorsun :oleyo2:

Neyse ciddi moda geçersem.
Herkes beğenmek zorunda mı zaten :oops: Joker'i gram sevmem, filmi izlemedim ve izlesem de beğenmeyeceğim kime ne bundan değil mi?
Ben daha izlemedim, fragmanlardan feci derecede beklenti oluşturdum, büyük ihtimalle de beğeneceğim. Ama beğenmezsem de bir sinema cahili olarak bağıra bağıra da söylerim, zoruna giden de okumaz.

Film oyunculuk olarak çok çok iyiydi. Metro sahnesindeki karamsar hava yada filmin genel olarak karamsarlığı yansıtması muazzam. Reise verirler Oscar'ı bence vermezlerse büyük ayıp ederler. Amma ve lakin aha Joker diyeceğim tek sahne cüce arkadaşa yaptığı şaka. Benim beklentim Joker'ın saf kötülüğünü görmekti açıkçası senaryoda adam sebepsiz kötü olmasını istiyordum. Çizgi romanlarıda bilmiyorum gerçi. Joker olma durumunu travmalara bağlamaları işte dayak vb. hoşuma gitmedi. Kafamda daha iyi bir senaryo olacak Joker'in saf kötülüğünü göreceğiz beklentisiyle gittim. Senaryo olarak beklentimi karşılamadı. Ama beklentimden bağımsız baya iyi film oyunculuk olarak reis akmış resmen.

Film oyunculuk olarak çok çok iyiydi. Metro sahnesindeki karamsar hava yada filmin genel olarak karamsarlığı yansıtması muazzam. Reise verirler Oscar'ı bence vermezlerse büyük ayıp ederler. Amma ve lakin aha Joker diyeceğim tek sahne cüce arkadaşa yaptığı şaka. Benim beklentim Joker'ın saf kötülüğünü görmekti açıkçası senaryoda adam sebepsiz kötü olmasını istiyordum. Çizgi romanlarıda bilmiyorum gerçi. Joker olma durumunu travmalara bağlamaları işte dayak vb. hoşuma gitmedi. Kafamda daha iyi bir senaryo olicak Joker'in saf kötülüğünü göreceğiz beklentisiyle gittim. Senaryo olarak beklentimi karşılamadı. Ama beklentimden bağımsız baya iyi film oyunculuk olarak reis akmış resmen.
Biliyoruz ki bu Arthur'un nasıl joker olduğu ile ilgili. Yani herkes filmin sonunu biliyordu. Adam Joker olacak :d
Bu yüzden de tam Joker görmedik. Yani devamı olursa asıl Jokeri orada görürüz. Ama umarım devamı olmaz. Burada bıraksınlar güzel güzel.
Bu arada Heath Ledger Joker'inin bunun devamı nitelikte olduğunu söyleyen insanlar var. Psikolojik olarak da benzerler zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık