Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Osu busu yok harika beğenmeyen hızlı ve öfkeli izlesin. Uzun zamandır izlediğim en iyi film direk izleyin direk
Pek film izlemiyorsunuz sanırım Joaqin Phoenix'in bundan önceki filmi olan You were never realy here bile bundan daha iyi bir filmdi tabi bu subjektif bir şey. Ama osu busu yok ne demek yav, bu bir film eleştirmeyip şalteri kapatıp mı izleyeceğiz. Millet o küçümsediğin hızlı ve öfkeli filmlerini şalteri kapatıp izliyor sizinde pek farkınız yok yani.:rolleyes:

Pek film izlemiyorsunuz sanırım Joaqin Phoenix'in bundan önceki filmi olan You were never realy here bile bundan daha iyi bir filmdi tabi bu subjektif bir şey. Ama osu busu yok ne demek yav, bu bir film eleştirmeyip şalteri kapatıp mı izleyeceğiz. Millet o küçümsediğin hızlı ve öfkeli filmlerini şalteri kapatıp izliyor sizinde pek farkınız yok yani.:rolleyes:
Anlamayı değil de hissetmeyi deneseydin belki faydası olurdu. Eleştirmek kolay bir şey be dostum herkes bir şeyleri eleştirebiliyor zaten bugünlerde eleştiri çok kale alınabilecek bir şey değil.

Anlamayı değil de hissetmeyi deneseydin belki faydası olurdu. Eleştirmek kolay bir şey be dostum herkes bir şeyleri eleştirebiliyor zaten bugünlerde eleştiri çok kale alınabilecek bir şey değil.
Eleştirmeyelim, anlamayalım(wtf), kafamız hiç çalışmasın, hiç münakaşa yapmayalım, tek tipleşelim önümüze geleni hissedelim(keriz gibi sorgulamadan tüketelim). 13 milyarlık şirketin yaptığı filmi böyle savunmak ilginç bir kafa yapısı. Ben senin subjektif beğenilerine bir şeyler söylemedim istediğin gibi filmini hisset. Ama yorumunda samimi olsaydın Fast and Furious filmlerini küçük görüp izleyenleri hor görmezdin onlarda hissediyorlar mutlu oluyorlar filmi izlerken. Türkiye'de yaygın olan anti entelektüalizmi birde kişisel beğenilerinizi savunmak maksadıyla kullanmayın Allah aşkına. Film bu eleştirilecek ki hatalarından ders çıkarılacak daha iyisi yapılacak. Türkiye de neden sinema ölü ve değersiz işte bunun cevabını verdin millet hissede hissede Recep İvediği gişe rekortmeni yapıyor.

Eleştirmeyelim, anlamayalım(wtf), kafamız hiç çalışmasın, hiç münakaşa yapmayalım, tek tipleşelim önümüze geleni hissedelim(keriz gibi sorgulamadan tüketelim). 13 milyarlık şirketin yaptığı filmi böyle savunmak ilginç bir kafa yapısı. Ben senin subjektif beğenilerine bir şeyler söylemedim istediğin gibi filmini hisset. Ama yorumunda samimi olsaydın Fast and Furious filmlerini küçük görüp izleyenleri hor görmezdin onlarda hissediyorlar mutlu oluyorlar filmi izlerken. Türkiye'de yaygın olan anti entelektüalizmi birde kişisel beğenilerinizi savunmak maksadıyla kullanmayın Allah aşkına. Film bu eleştirilecek ki hatalarından ders çıkarılacak daha iyisi yapılacak. Türkiye de neden sinema ölü ve değersiz işte bunun cevabını verdin millet hissede hissede Recep İvediği gişe rekortmeni yapıyor.
Sana eleştirme, münakaşa yapma diyen mi var neyin triplerine giriyon ben anlamıyorum. Filme gidip hiç savaş yoktu bir şey olmasını bekledim sonuna kadar diyenlere nazaran yazdım onu gidin hızlı ve öfkeli izleyin diye. 500 den fazla film izlemişimdir imdb 250 de rahat 100 ünü izledim bu film gerek oyunculuk gerek müzikler gerek anlatım işleniş bakımından çok çok iyi. Senin beklentilerini karşılamaması filmi kötü yapmıyor sen hangi beklentilerle izlediysen o senin sorunun. Filmin iddiası olup karşıyalamadığı bir yer var mı ? Eminim ki filmi izlerken sıkılıp dur bir ara olsunda foruma girip eleştirim kafasında birisindir. Real de ne vizyonun var kimsin nesin bu işlerle ilgilenene biri misin anlat bakim de eleştirini kale alalım. Hayatında hiç bir film çekinde falan bulundun mu ya da bu işlerin nasıl yapıldığıyla ilgili bir işte bulundun mu ? Boyuna konuşun eleştirin eleştirmeyene de sığır deyin la bir susun daha artık her ota boka yorum yapmayın da

@Will Salas Filmi izlemedim ama üslubun olmamış bro. Bir filmden bahsediyoruz yani beğenilir de beğenilmeyebilir de. Kimsenin otoritelik taslayabileceği bir olgu değil. Sen arkadaşa senin yorumunu neden kaale alalım falan diyorsun ama sen hangi sıfatla bir filmin güzelliğinin tartışmaya kapalı olduğunu tescilleyebiliyorsun?

@Will Salas Filmi izlemedim ama üslubun olmamış bro. Bir filmden bahsediyoruz yani beğenilir de beğenilmeyebilir de. Kimsenin otoritelik taslayabileceği bir olgu değil. Sen arkadaşa senin yorumunu neden kaale alalım falan diyorsun ama sen hangi sıfatla bir filmin güzelliğinin tartışmaya kapalı olduğunu tescilleyebiliyorsun?
Bilipte eleştiri yapcaksın o zaman kimsenin zekasını hafife almıyorum ben ama sırf eleştiri olsun diye eleştiri yapmanın bir anlamı yok. Bu alanla ilgili bilgin olur öyle film dizi izlemekle falan değil ciddi anlamda bu işin içinde olursun benim gibi cahillere anlatırsın eyvallah. Dersin şurası şöyle çekilmeliydi şurası daha hızlı olmalıydı şurda şu çekim tekniği olmalıydı tabi bunu da gözlemlenmiş bilimsel bir altyapı ile söylersin kıçından uydurarak değil . Ama sırf senin kişisel beklentilerini karşılamadı diye yok niye bu kadar hype aldı yok aslında orta anca denir falan demenin hiç lüzmü yok. Filmde kendinden bir parça bulamadıysan o müziklerde o mimiklerde o oynayışta akıp gidemediğinde filmi anlamsız bulman çok normal tabi. Çok film izlemekle bu iş olmuyor. Güzellik göreceli tabiki de beğenmeyebilir bazıları ben orda boş eleştiri yapmayın mabadında yazdım yoksa ne haddime kimin neyi begenip begenmeyeceği

Sana eleştirme, münakaşa yapma diyen mi var neyin triplerine giriyon ben anlamıyorum.
Eleştirmek kolay bir şey be dostum herkes bir şeyleri eleştirebiliyor zaten bugünlerde eleştiri çok kale alınabilecek bir şey değil.
Kendi kendini cevaplamışsın zaten.
Filme gidip hiç savaş yoktu bir şey olmasını bekledim sonuna kadar diyenlere nazaran yazdım onu gidin hızlı ve öfkeli izleyin diye.
Bu konuda eleştiri yapmış tek kişiyim üstüme almam normal senin o gıcık cevabın olmasaydı önceki mesajı yazmazdım. Benim sorunum film değil mentaliten.
500 den fazla film izlemişimdir imdb 250 de rahat 100 ünü izledim bu film gerek oyunculuk gerek müzikler gerek anlatım işleniş bakımından çok çok iyi.
Yine aksi bir şey söylemedim oyunculuğu ve yönetmenliği(özellikle görüntü) övdüm. Bir filmi eleştirmek onu sevmemek değildir. İstediğin kadar film izleyebilirsin keşke kendi düşünce yapını değiştirecek kadar düşünseydin izlediğin filmler hakkında.
Senin beklentilerini karşılamaması filmi kötü yapmıyor sen hangi beklentilerle izlediysen o senin sorunun. Filmin iddiası olup karşıyalamadığı bir yer var mı ?
Benim beklentim çürümüş çizgi roman filmlerinin ardından sanat yapılan sektöre yeni bir yön getirecek bir iş görmekti yer yer karşıladı yer yer karşılamadı.
Eminim ki filmi izlerken sıkılıp dur bir ara olsunda foruma girip eleştirim kafasında birisindir.
Güzel ad hominem güle güle kullan.
Real de ne vizyonun var kimsin nesin bu işlerle ilgilenene biri misin anlat bakim de eleştirini kale alalım. Hayatında hiç bir film çekinde falan bulundun mu ya da bu işlerin nasıl yapıldığıyla ilgili bir işte bulundun mu ? Boyuna konuşun eleştirin eleştirmeyene de sığır deyin la bir susun daha artık her ota boka yorum yapmayın da
Öncelikle eleştirimi kâle alıp almaman gram umurumda değil. Olayı Cv kapıştırmaya getirecek kadar ileri gitmen de üzücü. Çok merak ediyorsan üniversitede yönetmenlik, kurgu, metin okuma ve felsefe eğitimi almış biriyim. Bir televizyon kanalında staj(kameramanlık, çok kameralı canlı yayın kurgusu öğrendim) yaptım çektiğim müzik klipleri var. Ha birde çizgi roman filmleri revaçta olmaya başladığı zamanlardan çook önce çizgi roman okurluğuna başladım bayağı bilgiliyimdir bu konuda. Boş zamanlarımda da kendimi geliştirecek filmler izlerim.

Bu rahatsız edici üsluba neden geçtin bilmiyorum. Sana agresif geldiysem kusuruma bakma ama bana ve fikirlerime saygı duymayacak kibirde ki biriyle anca böyle konuşabilirim.

Kendi kendini cevaplamışsın zaten.

Bu konuda eleştiri yapmış tek kişiyim üstüme almam normal senin o gıcık cevabın olmasaydı önceki mesajı yazmazdım. Benim sorunum film değil mentaliten.

Yine aksi bir şey söylemedim oyunculuğu ve yönetmenliği(özellikle görüntü) övdüm. Bir filmi eleştirmek onu sevmemek değildir. İstediğin kadar film izleyebilirsin keşke kendi düşünce yapını değiştirecek kadar düşünseydin izlediğin filmler hakkında.

Benim beklentim çürümüş çizgi roman filmlerinin ardından sanat yapılan sektöre yeni bir yön getirecek bir iş görmekti yer yer karşıladı yer yer karşılamadı.

Güzel ad hominem güle güle kullan.

Öncelikle eleştirimi kâle alıp almaman gram umurumda değil. Olayı Cv kapıştırmaya getirecek kadar ileri gitmen de üzücü. Çok merak ediyorsan üniversitede yönetmenlik, kurgu, metin okuma ve felsefe eğitimi almış biriyim. Bir televizyon kanalında staj(kameramanlık, çok kameralı canlı yayın kurgusu öğrendim) yaptım çektiğim müzik klipleri var. Ha birde çizgi roman filmleri revaçta olmaya başladığı zamanlardan çook önce çizgi roman okurluğuna başladım bayağı bilgiliyimdir bu konuda. Boş zamanlarımda da kendimi geliştirecek filmler izlerim.

Bu rahatsız edici üsluba neden geçtin bilmiyorum. Sana agresif geldiysem kusuruma bakma ama bana ve fikirlerime saygı duymayacak kibirde ki biriyle anca böyle konuşabilirim.
Ayrı ayrı alıntılamayacağım samimiyetsizlik yapan sensin benim konuşmam bir bütün ne öyle cımbızla çekermiş gibi alıntılama. Böyle bir konuşmada bile çelişki bulduğunu sanıp aha kıç oldun şeklinde cevap yazıyorsun. Burda yazıyla konuşabildiğin için her şey karşıya tam aktarılmıyor ne demem istediğim çok net ortada forum dansözlüğü yapma yani hiç gerek yok.
Beni alıntılayan sensin bana eleştirmeyelim mi konuşmayalım mı diye sensin benim yazdığım şey filmden çıkıp savaş yoktu, hiç aksiyon olmadı ya da ne zaman başayacağını bekledim diyenlereydi ben bunu belirtmedim yazıda fakat filmden çıktıktan sonra herkes bu tür tepkiler veriyordu ona nazaran yazdım sende üstüne alıp beni alıntıladın yani benim orada anlatmak istediğim sırf kendi beklentileri çıkmadı diye anlamsız saçma sapan konuşanlara. Yoksa senin filmi begenip begenmemenden banane bu tamamen kişisel bir şey. Konuşmanın geri kalanında da anlatmak istediğim eleştiri yapacaksan bilceksin de yapcaksın laf olsun diye değil. Herkes konuşuyo bu devirde herkesin bir fikri var fakat ben herkesi ciddiye alamam değil mi ? Kusura bakma bu kişisel bir şey değil ciddi almam için altı dolu bir yorum yapman lazım ki senin yorumunda ise sıradan bir izleyicenin yorumundan fazlasını göremedim kendi beklentini karşılayamamış olmana nasıl bağlayabildin neden bu kadar beğenilip bu kadar hype almasını peki ya aldığı puan yani göremediğimiz neyi gördüğünü detaylı bir şekilde yazarsan o zaman kafi. Bu arada agresifleşmedim ben hep böyleyim üslubum biraz kötü alışkanlık

Ben sinema sanatından anlamayan, elime fotoğraf makinesi bile almamış, telefondan çekerken bile fotoları mahv eden biriyim, o yüzden Recep İvedik'i bile eleştirmeye haddim yok, haşa ne haddime. Beğenip beğenmediğimi bile söylememe izin yok, film izleyebildiğim için şükretmem lazım. Film üzerine master doktora yapmadığım için şurası olmamış burası iyiymiş demeye salahiyetim yok,olur mu hiç. Bizim yerimize yorum yapıp, film ile ilgili ne hissetmemiz gerektiğini bize söyleyen insanlar var en azından, Allah'a bin şükürler olsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık