Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

İzlediğiniz Son Film!

'Dizi - Film Sohbet' forumunda Smoker tarafından 6 Eki 2011 tarihinde açılan konu

1. çiköfte Macera ise büyük bir ibadettir.

çiköfte (Macera ise büyük bir ibadettir.)
    Mesaj Sayısı 1,513
    Üyelik Tarihi20 Tem 2017
    50 Ilk Öpücük ama bu.

2. Alpamis Monkey D. Luffy

Alpamis (Monkey D. Luffy)
    Mesaj Sayısı 13,358
    Üyelik Tarihi8 Eki 2014
    Kara Panter'i izleyeyim dedim. Bence en kötü kahraman filmine adaylığını koyar. Sakın izlemeyin zaman kaybı.

3. Hakuba-EneL Kamaitachi

Hakuba-EneL (Kamaitachi)
    Mesaj Sayısı 1,238
    Üyelik Tarihi30 Nis 2017
    Venomu izle kara panteri boş ver.

4. KAVUN Filhakika

KAVUN (Filhakika)
    Mesaj Sayısı 234
    Üyelik Tarihi13 May 2017
    +1

5. AntiNewEra (Fazia)
    Mesaj Sayısı 858
    Üyelik Tarihi4 Ara 2017
    The Navigator (1924)

Sherlock Jr. ve The General'ı daha iyi bulsam da, şahane olduğu gerçeği değişmiyor tabi.

6. Ronny Dragon'un Askeriyiz!

Ronny (Dragon'un Askeriyiz!)
    Mesaj Sayısı 15
    Üyelik Tarihi10 May 2018
    Venom. Bir karakter nasıl berbat edilirin örneği gibi bir filmdi :(

7. Marco So Daro ?

Marco (So Daro ?)
    Mesaj Sayısı 1,476
    Üyelik Tarihi10 Haz 2018
    They Live - Yaşıyorlar 1988 filmi yanlış hatırlamıyorsam. Yeni favori filmim olabilir. Çok hoşuma gitti. Özellikle filmin yönetmenine saygı duruşunda bulunmak gerektiğini düşündüm. Film devam ederken , gereksiz bilgiler ve fantastik ögelerin keşfini izleyiciye bırakmış. Artık böyle filmler pek çekilmiyor dedim izledikten sonra. Çok aksiyonlu , kaliteli grafikler ile dizayn edilmiş filmleri sevenlere pek tavsiye edemem. Filmin verdiği mesajlar daha da önemli tutulmuş.

8. H1dalg0 Sence insanlar ne zaman ölür ?

H1dalg0 (Sence insanlar ne zaman ölür ?)
    Mesaj Sayısı 974
    Üyelik Tarihi5 May 2017
    İzleyecek film bulamıyor izlediklerim hep hüsran.

Bu lanet olası çizgi roman karakterleri yüzünden sinema sektörü dibe vurdu. Tüm büyük bütçeli filmleri ele geçirdiler, orta bütçeli film sektörünü bitirdiler. geriye sadece sırf para yapıyor diye 7. veya 8. filmi çekilen (hızlı öfkeli, göreviniz teklike) berbat filmler kaldı.

2000'lerin başlarında lort, karayip korsanları, matrix gibi efsane seriler izlerdik. orta bütçeli müthiş filmler gelirdi, düşük bütceli ama seneryasu harika birçok filim izlerdik. şimdi varsa yoksa çizgi roman karakteri.

Düşük bütçeli birbirlerinin aynısı yüzlerce drama ve çizgi roman filmleri piyasanın %80 ediyor zaten.

Bir kostüm giydiriyosun bir de güç veriyosun geri kalan herşey vasat seneryosu olsun, replikleri olsun, filmin akışı olsun ama tak bir milyar hastılat.

15 senede üçüncü kez yeniden gösterime girdi Örümcek adam hala izleniyor. Bakıyorum Shazam gibi yine süper kahraman filmleri çekiliyo.

Neyse boykot ediyorum artık sinemaya gitmeyin de yeni seriler gelsin artık.

9. KAVUN Filhakika

KAVUN (Filhakika)
    Mesaj Sayısı 234
    Üyelik Tarihi13 May 2017
    Dillendirmeye üşendiğim şeyleri dillendirdiğin için çok sağol. Yeter be!

10. Kaizokou Gari itoryou iai shishi sonson

Kaizokou Gari (itoryou iai shishi sonson)
    Mesaj Sayısı 756
    Üyelik Tarihi7 Oca 2018
    Read player one

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yukarı Çık