Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Labsente

Ailecek şaşkınız.

Uzun zamandır ilgimi çeken bir film bulamadım. En son ablamın ısrarı üzerine Ailecek Şaşkınıza gittim ama ne mizah ne de kalite olarak beklentimi karşılamadı.

Baya kaptırmışsın kendini gibi şöyle izlediğin filmlere baktım da çok doğru bir yoldasın emin ol.Bu filmler insanın sinema ufkunu genişletir.:good:Koleksiyon filmlerinden devam etmeni öneririm.

Cocteau aynı zamanda iyi bir şairdir bu arada filmlerinde şiirsel öğeler o yüzden inanılmazdır.Bu üçünden 2. filmi izlemiştim büyük başyapıttır benzer etkiyi veren film belki de başka yok bile denebilir kendi üçlemesidir en fazla.

Ayrıca yönetmenin Güzel ve Çirkin filmini de öneririm o da çok iyidir. Üçlemeyi hatırlattığın iyi oldu ikinci film gibi rahat bulunamadığından henüz izlememiştim.
Film zevkine güvendiğim birinden destek geldi. Sağol güzel yorumların için. Güzel ve Çirkini de izleyeceğim emin olabilirsin. :good:

Passion of Jeanne D’arc
Yönetmen: Carl Theodor Dreyer
Yıl: 1928 (Sessiz Film)

Gerçek hayatta yaşamış ve engizisyon mahkemesince yargılanmış olan Jan Dark'ın Fransa milli kütüphanesindeki tutanak kayırlarına göre hazırlanmış bir biyodramı. Maria Falconetti'nin oyunculuğu efsaneviydi. Zaten bu filmden sonra başka bir filmde oynamamış.

Karhozat
Yönetmen: Bela Tarr
Yıl: 1988

Bu filmin konusu hiç önemli değil. Bir hikaye izlemek için değil "film" izlemek için izleyin diyorum.

Bleach.

Beklediğimden iyiydi. Byakuya'nın filmde biraz çenesi düşmüş. Normalde bu kadar konuşmazdı. :D

Ölümcül makineler.İşin içinde Peter Jackson var diye izledik şaşırtıcı şekilde vasat çıktı.Sinemada izlemesem evde pc de izlesem 40 dakika sonra kapatırdım bitiremezdim filmi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık