Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İyisin, Hoşsun ama...

Bu konuda One Piece' deki favori karakterlerimizin sevmediğimiz özelliklerini yazıyoruz, arkadaşlar. Forumda fanı olduğumuz karakterleri övüp yücelttiğimiz, onlar için tartışarak bir nevi savaş verdiğimiz yüzlerce konu var, bir tane de bu karakterleri yerin dibine soktuğumuz, dürüstçe eleştirdiğimiz bir konu olsun dedim.

Konu için birkaç örnek vermekte yarar olacağını düşündüm:

Örnekler:
1- Coby iyisin, hoşsun ama Garp gibi bir adamdan o kadar yıl eğitim aldın, beraber yola çıktığın Luffy sağ kol indiriyor sen daha Tuğamiral bile olamadın. Pu sana.
2- Lucci belki serinin en karizma adamısın, psikopatlığını da severim ama bu senin bir Kutsal Ejder iti olduğun gerçeğini değiştiremez ve hep bir it olarak kalacaksın.
3- Enel sende az kafa olsa şimdi denizlere hakim olurdun ama mal geldin mal gidiyorsun.
4- Zoro' nun aşırı mükemmel olması onu gerçekçi bir karakter olmaktan uzaklaştırıyor.

gibi gibi...

Son düzenleme:
Bu konuda One Piece' deki favori karakterlerimizin sevmediğimiz özelliklerini yazıyoruz arkadaşlar. Forumda fanı olduğumuz karakterleri övüp yücelttiğimiz, onlar için tartışarak bir nevi savaş verdiğimiz yüzlerce konu var, bir tane de bu karakterleri yerin dibine soktuğumuz, dürüstçe eleştirdiğimiz bir konu olsun dedim.

Konu için birkaç örnek vermekte yarar olacağını düşündüm:

Örnekler:
1- Coby iyisin, hoşsun ama Garp gibi bir adamdan o kadar yıl eğitim aldın, beraber yola çıktığın Luffy sağ kol indiriyor sen daha Tuğamiral bile olamadın. Pu sana.
2- Lucci belki serinin en karizma adamısın, psikopatlığını da severim ama bu senin bir Kutsal Ejder iti olduğun gerçeğini değiştiremez ve hep bir it olarak kalacaksın.
3- Enel sende az kafa olsa şimdi denizlere hakim olurdun ama mal geldin mal gidiyorsun.
4- Zoro' nun aşırı mükemmel olması onu gerçekçi bir karakter olmaktan uzaklaştırıyor.

gibi gibi...
Hacı zoro’yu eleştirdiğine emin misin:D
Bu arada güzel konu eline sağlık.

Tüh be. Ben de forumdaki kişilere giydireceğiz sanmıştım ve umarım birileri bana giydirir diye seviniyordum. Neysem. Kolay gelsin gençler.

Bobbin kardeş iyisin, hoşsun ama boşsun bea.

Garp iyisin hoşsun, torunlarının serseri olmasındansa senin gibi kötülerle savaşan bir denizci olmasını istiyorsun ama onların bakımını dağ haydutlarına verip senede 1 görmeye gelmekle kendi arzunu baltalıyorsun. :ehe:

Buggy iyisin hoşsun ama Roger tayfasında bulunmuşssun fakat Roger Tayfasında ki sana denk olan arkadaşın Yonko Shanks'in tayfasından bir Rockstar bile değilsin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık