Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İtiraf Köşesi

Birkaç gündür oyun oynarken ya da çalışırken arkaya cumhuriyet döneminin başı, kurtuluş savaşı dönemi, ne bileyim Atatürk hakkındaki herhangi bir şey içeren yayınlar açıyorum durmadan.

Bugün en son kendimi Altaylardan Tunaya şarkısını döngüye almışken buldum. Bir süre yayın dinlemeye ara vereceğim
Türkiye'deki her ideolojiye sahip olanın altını kazı, mutlaka bir yavru kurt çıkar. :ehe:

Türkiye'deki her ideolojiye sahip olanın altını kazı, mutlaka bir yavru kurt çıkar. :ehe:
Franchet d'esperey diye bir adam var. Döneminin ünlü bir Fransız Generali. İstanbul işgal edildiği dönemde bu adam da geliyor işte oraya.
Bu adam İstanbula geldiğinde ne kadar azınlık varsa meydanlara çıkıyor. Taksim maksim falan İngiliz, Yunan, Amerikan, Fransız bayrakları ile doluyor. Ülkende yaşayan insanlar ülkenin başkentinin işgalini kutluyor falan. Neyse bu general hoş olmayan şeyler de yapıyor Süleyman Nazif olayı falan filan derken benim yavru kurt meydana çıktı :s

Birkaç gündür oyun oynarken ya da çalışırken arkaya cumhuriyet döneminin başı, kurtuluş savaşı dönemi, ne bileyim Atatürk hakkındaki herhangi bir şey içeren yayınlar açıyorum durmadan.

Bugün en son kendimi Altaylardan Tunaya şarkısını döngüye almışken buldum. Bir süre yayın dinlemeye ara vereceğim

Şu ikisi Warband oynarken fena sarıyor, oyunu yaşıyordum resmen. Tavsiye ederim. xd

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık