Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İSS Dayanışması

Tercihiniz?

• TTNet ile yola devam edeceğim.

Kullanılan: 17 20.5%
  • FixNet

Kullanılan: 2 2.4%
  • TurkNet

Kullanılan: 21 25.3%
  • Superonline

Kullanılan: 23 27.7%
  • Vodafone

Kullanılan: 5 6.0%
  • Millenicom

Kullanılan: 2 2.4%
  • KabloNet

Kullanılan: 10 12.0%
  • Himnet

Kullanılan: 0 0.0%
  • Diğer

Kullanılan: 3 3.6%

• Kullanılan toplam oy
    83
Arkadaşlar bildiğiniz gibi yılbaşından sonra hepimizi yeni bir internet macerası bekliyor. Bu konu altında birbirimize destek olup, iyi ve ucuz şekilde internet kullanmak için fikir alışverişinde bulunalım. Burada alternatif İSS paylaşımları yapalım, ama ondan önce TTNet'in sokacağı kazığı görelim.

Benim geçmeyi düşündüğüm İSS, FixNet isimli bir firma. Kullanan herkes memnun kalmış gördüğüm kadarıyla. Fiyatları da hızlarına göre uygun. Aşağıdan bakabilirsiniz.

https://www.fixnet.com.tr/paketler-ev

Benim taahhüt olmasa çoktan geçerdim de... Telefon filan aldık daha bir yıl önce. Atın ölümü arpadan, girdi bana zarpadan yani.

Siyasete bulaşmadan bu konuda hakkında sağlık yorum yapamam, o yüzden ağzımı açmak istemiyorum. Yalnız şunu söyleyeyim sadece. 2019'da akk kalkacak diye açıklama yapıldığında çevreme defalarce kez söyledim bunlardan hayır beklemeyin diye. Bu ülkede halkın yararına olacak bir şeye onay verilmez. Her fırsatta sırta kırbaç... Mottoları budur.

Siyasete bulaşmadan bu konuda hakkında sağlık yorum yapamam, o yüzden ağzımı açmak istemiyorum. Yalnız şunu söyleyeyim sadece. 2019'da akk kalkacak diye açıklama yapıldığında çevreme defalarce kez söyledim bunlardan hayır beklemeyin diye. Bu ülkede halkın yararına olacak bir şeye onay verilmez. Her fırsatta sırta kırbaç... Mottoları budur.
Gelmesi bile saçma.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık