Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İnsanlığın Karanlık Yüzü: 6 Saat Boyunca Kıpırdamadan Duran Kadına Yapılanlar.

Oradakilerin insanlıktan çıkmasına mı yanarsın, geri kalanın ses çıkarmamasına mı yanarsın, kadının bu tür şeyleri sıkça yapmasına mı yanarsın. Ne desem bilmiyorum.

Hak etmiş diyorum ben yine ama, tutup kadınları veya birine zarar verin anlamında değil. Olacakları bile bile deniyor, kışkırtıyor. Belki ilk tokat atan bile kendi ayarladığı biri olabilir. Şimdi sen Gs formasıyla Kadıköy de gezebilirsin, hadi sağ duyulu olalım ya da tersi durumlar. Hak etmiş dersin.

Hiç tanımadığı insanların olduğu bir yerde, gizli kameralar ile kaydetmek kaydıyla bu gösteriyi yapsa benim için daha ilgi çekici olurdu, şu haliyle gerçekçi bulmuyorum. Bunu geçersek vermek istediği mesajlar gayet açık, ibret alan alsın...

Acaba çocuklar olsa ne yaparlardı?
Konu ile alakası var mı bilmiyorum ama , Youtube da cüzdan düşürme videosu vardı, Yetişkinler başkasının cüzdanı alıyorlardı , çocuklar ise istisnasız düşürenlere veriyorlar.

İlk başta bakar geçerdim , kötü olaylar başladığında ise , kesinlikle müdahale ederdim karınca misali..

Gardiyan mahkum deneyi vardı, insanları hapishane de gözlemliyorlardı. Onun filmi de var tavsiye ederim. Alman yapımı olan eskiydi, o iyi film. İnsanlar orada bile zıvanadan çıkıyor.

O bahsettiğin videoyu izlemiş olmam, olayın kurgu olduğu çıkarımına verdiğim oranı arttırmıştı. Hem kendisinin hem de karşısındakinin bir aşk oyunu sergilemeye gayet hazırlıklı oldukları ve karşılıklı olarak bunu sergiledikleri hissi çok güçlü biçimde oluşmuştu bende. Bu pencereden bakınca ve önceki yorumumda değindiğim etkenlerle birlikte olayının tamamının kurgu olması bile çok olası ya da dediğin gibi bir kısımın "bunun ne kadarı kurgu acaba, kurgu mu" diyerek şaşkınlıkla izleyen bir gurup insanın kurgudan habersizce oraya davet edilmiş olabileceğini düşünüyorum. Ancak yine de yorumumda en fazladan değil en azdan bahsetmiştim.

Önemli olan nokta bu olaydan çok daha fazlasının yaşanabilecek olmasıdır ve bu muhtemelen hepimizin bilgisi dahilindedir. Bu sebeple okuması ilgi çekici bir konu olsa da şaşılacak bir konu olduğunu düşünmüyorum. Ancak o yaşanabilirlik bu olaydaki şartlar açısından pek mümkün gözükmüyor bana.

Şu an bu konuda bir deneyin alanına girecek bir durum varsa o da bizlerin konuya verdiği tepkilerdir bence.
Bu durumu şaşılacak bir konu olarak görmemek de üzücü bir durum bence. Kadın gösterileri,topluma açık gösteri, sergi alanları gibi yerlerde yapıyor. Araya adamlar serpiştirilmiştir dediğim gibi, ama bir çoğu gerçek insanlardır. En iyi ihtimal, bu insanlar sessiz kalmayı seçmiştir. 'Suskunluk Sarmalı' denen iletişim kuramı var. Benzer deneyler bununla açıklanıyor hatta.

Ben de tepkilerden bahsettim zaten, gösteri devam ediyor derken.

Hak etmiş diyorum ben yine ama, tutup kadınları veya birine zarar verin anlamında değil. Olacakları bile bile deniyor, kışkırtıyor. Belki ilk tokat atan bile kendi ayarladığı biri olabilir. Şimdi sen Gs formasıyla Kadıköy de gezebilirsin, hadi sağ duyulu olalım ya da tersi durumlar. Hak etmiş dersin.
Bir kadının gösteri dahilinde olsa bile gördüğü muameleyi; takım, kırmızı ışıkta geçme gibi örneklerle kıyaslamasan artık.

Kadın, zaten ünlü bir performans sanatçısı.
Bilmeyenler için ekliyim erkek arkadaşı ile cigerdeki son nefes çalışması da var 15 dk mı ne sürüyordu.Yani kadın sanatçı, siz hiç performans sanatçısı gördünüz mü bu topraklarda?
Şu konu özel ve psikosenteze giren bir konu paylaşan arkadaş değersizleştirmiş ki anime karakteri gibi görüp yorumlayan var.Yani bu konu üzgünüm ama Kf'yi aşıyormuş.Hayır hak etmişçiler var.Sorun o toplumun çarpıklığı değil yani, tek sorun o kadının yaptığı.Süreç anlatılıyor onu dahi kafaları basmıyor ilk tokattan sonra karşı çıkacakları bekliyor üstünü yırttıklarında kalemle yazı yazdıklarında hala bekliyor.Kadın bu rezil iç dürtüye karşı bir cevap bekliyor sadece.
Kim kimle vs atsın konusu açın şunlara.Gerçekten değersizleştirmeyin ne kfyi ne bu konuları.
Atan arkadaş sonuçları tahmin edememiştir; eline sağlık onunda.Ama ikinciye empati isteyen hiçbir şey atma lütfen pata küte bir şeyler at.

Konu ile alakası var mı bilmiyorum ama , Youtube da cüzdan düşürme videosu vardı, Yetişkinler başkasının cüzdanı alıyorlardı , çocuklar ise istisnasız düşürenlere veriyorlar.

İlk başta bakar geçerdim , kötü olaylar başladığında ise , kesinlikle müdahale ederdim karınca misali..
O dediğin şeyi biliyorum ama pek güvenilir görmüyorum.

Kadın, zaten ünlü bir performans sanatçısı.
Bilmeyenler için ekliyim erkek arkadaşı ile cigerdeki son nefes çalışması da var 15 dk mı ne sürüyordu.Yani kadın sanatçı, siz hiç performans sanatçısı gördünüz mü bu topraklarda?
Şu konu özel ve psikosenteze giren bir konu paylaşan arkadaş değersizleştirmiş ki anime karakteri gibi görüp yorumlayan var.Yani bu konu üzgünüm ama Kf'yi aşıyormuş.Hayır hak etmişçiler var.Sorun o toplumun çarpıklığı değil yani, tek sorun o kadının yaptığı.Süreç anlatılıyor onu dahi kafaları basmıyor ilk tokattan sonra karşı çıkacakları bekliyor üstünü yırttıklarında kalemle yazı yazdıklarında hala bekliyor.Kadın bu rezil iç dürtüye karşı bir cevap bekliyor sadece.
Kim kimle vs atsın konusu açın şunlara.Gerçekten değersizleştirmeyin ne kfyi ne bu konuları.
Atan arkadaş sonuçları tahmin edememiştir; eline sağlık onunda.Ama ikinciye empati isteyen hiçbir şey atma lütfen pata küte bir şeyler at.
Haklısın.Ben zaten Türkiyenin zeka seviyesini Asker de görmüştüm de bu da bana güzel ders oldu.
Konudan özür diliyorum..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık