Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Ichibe Hyosube vs. Genryusai Shigekuni Yamamoto

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    103
Yamamoto çok güçlü.Ichibei ise daha teknik dövüşüyor.Serinin sonuna denk gelmese ikisinin de tam kapasite gücünü görebilirdik.

1000 yıl önce Juha Bachı yenen ve güçlerini kaybedecek duruma getirmiş bi Yamamoto var elimizde.Bir de tam güç olmayan Juhayi mal eden ama gücü geldimi iki paralık olan Ichibei.

Yamamoto alır diyorum.

Yamamoto için güçten düştün diyor,Juha Bach.Eğer İchibei ye karsi direk bankai ile girmezse,adını siler direk yener İchibei.

Yamamoto direk bankai açıp,dikkatli bir şekilde dönüşürse yenebilir birtek

1000 yıl sonra gücünü toplamış haliyle Yamamato'ya da tek atmıyor muydu ben mi yanlış hatırlıyorum?
Bankai'sini çaldığı ve tek kolunu kaybetmiş Yamamoto'ya tek atıyor. Ki oradaki Yhwach bütün gücünü kazanmış hali değil. O halde Ichibei'den dayak yerken gücünü kazanınca yani geleceğe hükmedince Ichibei'yi tekliyor. Yamamoto 1000 yıl önce ise o halini yenmiş ama öldürememiş.

Yamamoto çok güçlü.Ichibei ise daha teknik dövüşüyor.Serinin sonuna denk gelmese ikisinin de tam kapasite gücünü görebilirdik.

1000 yıl önce Juha Bachı yenen ve güçlerini kaybedecek duruma getirmiş bi Yamamoto var elimizde.Bir de tam güç olmayan Juhayi mal eden ama gücü geldimi iki paralık olan Ichibei.

Yamamoto alır diyorum.
Şu serinin en büyük sıkıntısı var ya bu yazdığın. İnsanı çıldırtacak kadar dengesiz bir güç tablosu var. A, B'ye tek atıyor, B ise C'ye tek atıyor, sonra C gidip A'ya tek atıyor lanet seride. Bir de herkes birbirine tek atıyor, normal yenen yok. Tek yiyen de aniden ayaklanıp "qandırdım zaa xd" diyerek rakibini indiriyor. Plot twistten kafamız dönüyordu. Kim kime dumduma hep. :D

Juha bach 1000 yıl önce yenilirken güç seviyesi çok daha düşüktü. 1000 yıldır mangadaki savaşı planlama sebebi kendini daha güçlü yapmaktı. Bilerek shinigamileri tamamen katletmek yerine geri çekildi, shinigamilerin bankai sorununu çözeceklerini bildiği halde ona da bişey yapmadı.

İlk savaşta juha bach kendi ruhunu tüm soul society'e dağıttı. O ruha dokunup sonraki savaşta ölen herkesin gücü yhwach'a gitti. Burda açıklanıyor:
http://www.mangareader.net/bleach/565/16
_______

Yamaji 1000 yıldır benden güçlü shinigami doğmadı diyor ve haklı da. Ondan güçlü olanlar zaten çok daha önce doğdu.
Yoruichi de güya "god of shunshin" di. En hızlı shinigami yoruichi ve soi fon'du. Daha sonra asıl en hızlı shinigaminin sarayda olduğunu öğrendik.

Yamajiyi yenen kişi saraya dalmış. Bilgeliği yüzünden 5 savaş potansiyeli arasında sıralanan bi kişi neden o kadar rahat olsun? Yamaji'den üstün olmasa yhwach'tan azcık korkması gerekmez mi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık